nahoru

Quidův palec nahoru: Rady a zkušenosti nad zlato

Quido MC 26. dubna 2016 • 19:08
Video se připravuje ...
Quidův palec nahoru XI.
• video: 
Quido MC

Pojedenácté přináší Quido MC výběr videí, jež ho za minulý týden oslovila. Tentokrát se urodilo hned několik návodů, tipů, rad a zkušeností.

AtiShow si “rozhodně nemyslí, že by měl dávat nějaký rady do života. Je mi jen 23 let! Přesto určitě je tu pár věcí, které bych vám v tomhle ohledu předal!” Možná měl zůstat u toho prvního sdělení.

To Kovy je konkrétnější a pustil se do radění YouTuberům, jak být úspěšnými YouTubery. A vžil se při tom do role manažera.

TV Twix zase radí, jak se neztrapňovat sportem - totiž přinášejí výběr nejtrapnějších sportů ever. Ale šachy?

Spíše zkušenosti než rady předávají další videa. Fallen i pro vás zkouší krabičkovou dietu. Další jsou zkušenosti ze života youtubera v podání Momy Horňákové a ze života Supermana v podání Hoggyho.

Palec nahoru jde tentokrát Kovyho YouTube poradně za jeho multirole, informovanost i schopnost glosovat youtuberskou scénu. Roste nám tu konkurence...Klíčová slova: YouTube, quido mcDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.