nahoru

Quidův palec nahoru: Ve znamení hravosti. A taky trochu protestu

Quido MC 11. dubna 2016 • 18:00
Video se připravuje ...
Quidův palec nahoru IX
• video: 
Quido MC

Quido MC přináší další výběr zajímavých počinů, které se za poslední týden objevily na české YouTube scéně.

Dvě videa byla vlastně příspěvkem do challenge „My break“, volně přeloženo výzvy k reklamě na nejmenovanou oplatku – v podání Stejka jde spíš o vtipnou parodii, zatímco Ten náš Matúš se vydává na tajnou misi.

Dá se nabalit holka na traktor? To v praxi (a ve městě) ověřuje Expl0ited. S příspěvkem Veef se tradičně přesouváme za hranice, do Portugalska. Tentokráte tam hostí exotickou návštěvu – kamarádky z České republiky. A na děvčata čekají mnohá překvapení, včetně záhadného vzkazu v láhvi.

Palec nahoru tento týden získává Roth Wellden. Jeho příspěvek je zároveň exkurzí do zahraniční youtuberské scény, konkrétně americké. Rapperské video je kritikou amerického školského systému a Roth Wellden v něm vidí řadu paralel s tím českým. Je jedno, jestli s prezentovaným názorem souhlasíte absolutně, částečně, nebo vůbec. Poslechnout si ho je ale každopádně zajímavé.     

Všechna videa:Klíčová slova: YouTube, VIDEO, quido mcDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.