nahoru

Strach a herečka Tatiana Dyková: Jak to bylo s jejím koncem v Dejvickém divadle a proč chodí na terapie?

Jiří Strach 3. června 2022 • 18:40
Video se připravuje ...
Se Strachem Nacafe: Tatiana Dyková
• video: 
Videohub

Jedna z nejúspěšnějších a nejznámějších českých hereček, Tatiana Dyková, přijala pozvání do pořadu Se Strachem Nacafe, kde si se svým kolegou a kamarádem Jiřím Strachem povídá mimo jiné o své herecké kariéře, terapeutických zkušenostech, ale i o pasivním schvalování bulváru či o natáčení s prezidentem Václavem Havlem. 

„Bohužel takhle se to dělá i v hereckých školách. Vůbec se tady nevěnuje vystupování herců z rolí. Věnuje se převtělování nebo vtělování do role. Na to je celý soustředění. Ale pak vlastně cesta ven, nikoho nezajímá,“ povídá o herecké praxi Tatiana Dyková.

K jaké roli se v myšlenkách nejraději vrací? Má nějaké kariérní mety, kterých by ještě chtěla dosáhnout? Proč si myslí, že je dobré být v angažmá až po padesátce? A kdy Tatiana ztropí zase nějakou bulvární historku, jako koupání v Teplé v Karlových Varech? To vše se dozvíte v novém díle Se Strachem Nacafe.

Jiří Strach
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.