nahoru

I svalnaté holky chtějí být princezny. Kluka vystraší, když zvednu těžší závaží než on, říká Ria Hrušovská

Martin Bartkovský, Petr Vagner 13. srpna 2020 • 15:00
Video se připravuje ...
Reflex podcast: Profesionální fitness trenérka Ria Hrušovská
• video: 
Reflex.cz

Je tou, která do Česka přivedla před řadou let cvičení Les Mills. Kromě toho profesionální fitness trenérka Ria Hrušovská závodí v crossfitu na vrcholné úrovni. A její vyrýsovaná a osvalená postava tomu odpovídá. Je společnost připravena na silné ženy? Je těžké si najít partnera, když zvednete těžší závaží než většina mužů? A jak důležitý je pro fitness holky vzhled jejich obličeje? Nejen na to odpovídá v podcastu Reflexu. Podívejte se!

Původně se chtěla věnovat jazykům, ale nevyšlo to. Láska k pohybu byla silnější, i když už několika světovými řečmi mluvit uměla. Nejprve závodně tancovala, pak se věnovala bodyfitness. Když objevila cvičení s názvem Less Mills, bylo o její kariéře rozhodnuto. Profesionálně trénuje už dvacet let. Do toho přidala crossfit a závodění. Na denní tvrdou dřinu je zvyklá, zároveň ale tvrdí, že se třeba v jídle nijak extrémně neomezuje a nedrží ani žádné drastické diety. Vše je o pohybu a toho má víc než dost.

I na náš rozhovor doběhla ve sportovním oblečení přímo z tréninku. Odhalila také silně potetované paže, na kterých je v obrázcích převyprávěn příběh jejího života. V půlhodinovém rozhovoru jsme se kromě cvičení bavili také třeba o chemických stimulantech a jejich roli v profesionálním sportu. Dále pak o silných ženách a ženskosti či o tom, jak si svalnaté holky hledají partnera. Podívejte se na rozhovor ve videu v úvodu článku a dejte nám do diskuze vědět, jaký máte vy názor na fitness ženy.

Martin Bartkovský, Petr Vagner
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.