Češi jsou nešťastní, proto jsou zlí a volí Babiše. Vím, jak to změnit, tvrdí politický marketér Jakub Horák | Reflex.cz
nahoru

Češi jsou nešťastní, proto jsou zlí a volí Babiše. Vím, jak to změnit, tvrdí politický marketér Jakub Horák

Čestmír Strakatý17. září 2018 • 06:00
Češi jsou nešťastní, proto jsou zlí a volí Babiše. Chybí jim v životě krása, říká Jakub Horák
• video: 
Reflex.cz

Co chybí dnešní Praze, aby byla opravdu skvělá? Politický marketér Jakub Horák, který dostal do Poslanecké sněmovny Piráty a teď kandiduje na pražský magistrát na společné kandidátce TOP 09, Starostů a KDU-ČSL, má plán. Lidem podle něj chybí v životě krása, a proto jsou nešťastní a zlí. Co by tedy pomohlo? Třeba Kaplického Chobotnice na Letné nebo nové lehké mosty přes Vltavu.

Horák přitom nevidí problém v tom, že jako marketér pracoval pro celou řadu politických stran. Bere to jako šanci poznat lidstvo. Třeba v ČSSD zjistil, že jsou lidé, pro které jsou důležité zdravotní poplatky. Na magistrátu teď chce být hlavně manažerem, který se postará o to, aby se stavěla ona krása. Lidé prý nepotřebují jen dopravní okruh a delší metro.

 

Podle Horáka je totiž tragické, že se v Praze za poslední desítky let nepostavila žádná zajímavá budova. Pokud bude radním, Chobotnice by prý mohla na Letné do 4 let stát. Horák zdůrazňuje, že se za ní postavil i Václav Havel, což má za záruku kvality.

Jak volit na voličský průkaz: Kde a jak o něj požádat a kde s ním letos můžete jít k …

Co ale se silnou kampaní hnutí ANO? Horák se jí nebojí. Babiše podle něj volí lidé právě kvůli nedostatku štěstí a on nabízí alternativu. Pozastavuje se přitom nad tím, že jsou tu další volby, ve kterých se rozhoduje o migrantech, kteří stále nepřišli. Sílu tématu dává za vinu médiím, která podle něj cenzurovala informace a předkládala jediný diskurz. A kdo ho kritizoval, byl prý označen za rasistu. Dodává, že právě na tom vyrostli Andrej Babiš, Tomio Okamura a znovu i Miloš Zeman.

 

Jak by měla vypadat Praha podle Jakuba Horáka? Proč se fotí s Jiřím Drahošem potom, co ho před prezidentskou volbou ostře kritizoval? A jak se dostal do kampaně SPD?

Další díly pořadu Prostor X můžete vidět zde >>>

“Realistický rasista“ Přibáň: Chudí a neschopní povstali, přestaňte zachraňovat tonoucí…
10 nejlepších filmových fantasy všech dob, které vás vystřelí do jiného světa. A…
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
23,080
29,420
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější