Cam Atkinson uspěl s kličkou a Amerika vede 2:0

Cam Atkinson uspěl s kličkou a Amerika vede 2:0 Zdroj: Michal Beránek (Sport)

Martin Nečas v přesilové hře srovnal na 2:2
Michal Řepík právě snížil na 1:2
11
Fotogalerie

Česko vs. USA 2:3. Hokejisté opět končí na MS ve čtvrtfinále. Utkání jsme pro vás komentovali online

Česká reprezentace hrála ve čtvrtek klíčové utkání na hokejovém mistrovství světa v  Dánsku. Od 15:30 zápas s tradičním americkým rivalem komentovali Kateřina Kadlecová a Martin Bartkovský. Ona pedantická kulturní redaktorka a amatérská volejbalistka, on bohémský videomanažer a bývalý hokejista. Naši hokejisté prováhali první třetinu, nakonec skóre dotáhli a ve třetí třetině se vlastní chybou připravili o postup. Více se dočtete v online reportáži.

Online přenos

Kateřina Kadlecová
17. května 2018 · 18:28

Teď jsme báječně zabojovali. Bohužel jen před vlastní bránou. A bohužel už před prázdnou. To budou nervy.

17. května 2018 · 18:30

Teď to budou zdržovačky, strkačky - a Kubalík bohužel netrefil. Posledních 30 sekund...

Martin Bartkovský

Šance střídá šanci. Ale gól nepadá...

Hrozná škoda s tím Kubalíkem, kdyby to tak Kinkaidovi bylo bývalo šlo mezi nohy...

17. května 2018 · 18:32

Tak je to jasné. Opět čtvrtfinále. Stejně jako před dvěma lety - a pak že člověk dvakrát nevstoupí do stejné řeky. Ale hráli jsme výborně. A k tomu měli štěstí. Tak nevím - tenhle rébus vyřeším asi až od sporáku, kam se nyní se svým smutkem uchyluji. Dojde na Haníkovy čaje z čerstvých bylin... Mějte se dobře a na shledanou u komentování curlingu nebo tak.

17. května 2018 · 18:33

Je konec. CZE vs. USA 2:3

Češi na slibnou druhou třetinu nenavázali a vlastní chybou si prohráli zápas. Navíc obětovat takhle první třetinu... No nic, na vzájemné zápasy ve čtvrtfinále MS to je 3:3 a USA jdou dál. V semifinále narazí na lepšího z duelu Švédsko vs. Švýcarsko.

17. května 2018 · 18:34

Náš přenos končí, díky že jste to s námi sledovali a zase někdy na přečtenou. Slovenská STV 2 dává zápas Rusko vs. Kanada, kde se hraje prodloužení. Tak mrkněte.