nahoru

Jsou horší zlí developeři, nebo zelení aktivisté na radnici? Nejen na to odpoví architekt Vít Máslo

Marek Stoniš 18. října 2019 • 11:40
Video se připravuje ...
Architekt Vít Máslo mluví v Prostoru X o nápadu primátora Hřiba vysadit v Praze milion stromů
• video: 
reflex.cz

Proč je Praha z hlediska dalšího architektonického rozvoje zablokovaná? Proč jsou byty v nedostupné a drahé? Mohou za to levicoví aktivisté ve vedení města? Byrokracie a nové regulace? Neexistence moderního územního plánu rozvoje? Zlí developeři? To je jen část otázek, na které dnes v 19.00 na Reflex Stage bude odpovídat šéfredaktorovi Reflexu Marku Stonišovi respektovaný architekt Vít Máslo.

Vít Máslo je spolumajitelem studia CMC Architects a kromě jiných prestižních realizací u nás i ve světě odstartoval svými projekty Holešovického pivovaru, Holešovických jatek a několika dalších míst proměnu této kdysi zanedbané a uzavřené pražské čtvrti v prestižní a atraktivní pražskou adresu.

Přijďte diskutovat s architektem, který má vize, přemýšlí o městě jako místu pro život a ne jako zakonzervované historické rezervaci. Bude to stát za to. Beseda začíná v 19:00 na pražském Designbloku v prostorách holešovického Výstaviště.

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.