nahoru

#musitezazit: Roden s Vašutem řádí jako zamlada a Koudelka vystavuje Cikány i Invazi 68

REDAKCE26. března 2018 • 10:59
1080p720p360p
musitezazit: Karel Roden v McMafii a nejlepší seriál všech dob naživo
• video: 
reflex.cz

Víte, jaký je nejlepší seriál podle csfd.cz? A víte, ve kterém světovém seriálovém hitu řádí Karel Roden a Marek Vašut? Pak tu máme taky něco pro fanoušky Davida Byrnea, pro ty, kdo by si rádi přečetli pěknou knížku, a tip na dvě fotografické výstavy.

 

Na Česko-slovenské filmové databázi má Zázračná planeta II neuvěřitelných 98 procent. Strhující akční i komediální scény z této úspěšné dokumentární série BBC teď můžete vidět v pražské O2 areně na velkém plátně za doprovodu osmdesátičlenného orchestru.

Bude mít Česko obecné referendum? Jaké strany ho prosadí a co jim v tom může zabránit

Koho před lety nadchl Cronenbergův thriller Východní přísliby, jistě uvítá fakt, že ruská mafie v Londýně stále řádí, a to dokonce po osm hodinových dílů. A pěknou paseku nadělá i v Praze, v Moskvě a v Tel Avivu. Alespoň v seriálu McMafia.

David Byrne, někdejší frontman Talking Heads, nahrál po nějaké době opět sólové album. Jmenuje se American Utopia a je to Důvod k radosti neboli reasonstobecheerful.world

Příběh světového bestselleru se uzavřel i pro české čtenáře. Poslední díl tetralogie Ellen Ferrantové vyšel minulý týden pod názvem Příběh ztracené holčičky. Jeden z nejznámějších českých fotografů, Josef Koudelka, otvírá tento týden hned dvě výstavy. Obě jsou skvělé.

Více ve videu na začátku článku.

Už při odletu jsem věděl, že nebude lehký se vrátit. Jan Tříska se objevil v dojemné…
Z Národního divadla mě vyhodili, protože jsem Židovka, řekla Reflexu herečka Aťka …

REDAKCE
Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,580
22,520
29,870
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější