nahoru

#musitezazit: Roden s Vašutem řádí jako zamlada a Koudelka vystavuje Cikány i Invazi 68

REDAKCE26. března 2018 • 10:59
1080p720p360p
musitezazit: Karel Roden v McMafii a nejlepší seriál všech dob naživo
• video: 
reflex.cz

Víte, jaký je nejlepší seriál podle csfd.cz? A víte, ve kterém světovém seriálovém hitu řádí Karel Roden a Marek Vašut? Pak tu máme taky něco pro fanoušky Davida Byrnea, pro ty, kdo by si rádi přečetli pěknou knížku, a tip na dvě fotografické výstavy.

 

Na Česko-slovenské filmové databázi má Zázračná planeta II neuvěřitelných 98 procent. Strhující akční i komediální scény z této úspěšné dokumentární série BBC teď můžete vidět v pražské O2 areně na velkém plátně za doprovodu osmdesátičlenného orchestru.

Bude mít Česko obecné referendum? Jaké strany ho prosadí a co jim v tom může zabránit

Koho před lety nadchl Cronenbergův thriller Východní přísliby, jistě uvítá fakt, že ruská mafie v Londýně stále řádí, a to dokonce po osm hodinových dílů. A pěknou paseku nadělá i v Praze, v Moskvě a v Tel Avivu. Alespoň v seriálu McMafia.

David Byrne, někdejší frontman Talking Heads, nahrál po nějaké době opět sólové album. Jmenuje se American Utopia a je to Důvod k radosti neboli reasonstobecheerful.world

Příběh světového bestselleru se uzavřel i pro české čtenáře. Poslední díl tetralogie Ellen Ferrantové vyšel minulý týden pod názvem Příběh ztracené holčičky. Jeden z nejznámějších českých fotografů, Josef Koudelka, otvírá tento týden hned dvě výstavy. Obě jsou skvělé.

Více ve videu na začátku článku.

Už při odletu jsem věděl, že nebude lehký se vrátit. Jan Tříska se objevil v dojemné…
Z Národního divadla mě vyhodili, protože jsem Židovka, říká herečka a dabérka Aťka …

REDAKCESenátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,610
21,820
28,750
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější