nahoru

#musitezazit: To nejlepší z Febiofestu a polonahé krásky z pouště Hořícího muže

REDAKCE16. března 2018 • 11:00
1080p720p360p
#musitezazit 6: Žrádlo na FebioFestu a taky Chuchel a hořícího muže na poušti
• video: 
reflex.cz

Co byste neměli minout na letošním Febiofestu? Přinášíme tři (nejen) filmové tipy. A pak také doporučujeme jednu vtipnou počítačovou hru pro celou rodinu a atraktivní fotografickou výstavu.

Lola běží o život, to je filmová klasika z devadesátých let. Známá věc. Víte ale, že tenhle film kdysi představil českému publiku právě Febiofest? Na připomenutí toho, co všechno jste mohli za posledních pětadvacet let vidět poprvé právě na tomto festivalu, zřídili pořadatelé sekci Best of…

Šéf alternativní taxislužby: Stop stávkařům a podvodníkům v teplákách!

Roman Polański je také klasik. Jeho snímek Pianista je ostatně jednou z položek výše zmíněné sekce. Jaký je ale jeho poslední film s názvem Podle skutečné události? A nakonec, víte, u kterého filmu se můžete na Febiofestu dobře nadlábnout?

České počítačové studio Amanita Design má na svém kontě herní hity Samorost a Machinarium. Teď přichází s novinkou Chuchel. Ta rozhodně nedělá svým předchůdcům ostudu.

Fotky, jež nafotil Marek Musil během svých pobytů na festivalech Burning Man, můžete do 8. dubna vidět na výstavě v pražské Leica Gallery. Nebo ve velkoryse pojaté publikaci Dust and Light.

Více ve videu na začátku článku.

Johnny Depp vs. Jude Law. Nový film ze světa Harryho Pottera ukáže Brumbálovy začátky s…
Jiří Menzel: Herci to neradi slyší, ale o tom, jestli jsou dobří, nebo špatní,…

REDAKCE
Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,580
22,520
29,870
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější