Šéf alternativní taxislužby: Stop stávkařům a podvodníkům v teplákách! | Reflex.cz
nahoru

Šéf alternativní taxislužby: Stop stávkařům a podvodníkům v teplákách!

Martin Bartkovský15. března 2018 • 14:20
Never More 9: Ondřej Krátký, Jaroslav Šebek a Jindřich Vobořil
• video: 
Reflex.cz

V rubrice Never More se časopis Reflex už 25 let ptá na to, co známým tvářím zkazilo v poslední době náladu. Tentokrát před kameru usedl šéf společnosti Liftago Ondřej Krátký, historik Jaroslav Šebek a národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil. Co jim vadí natolik, že by to zrušili jednou provždy? Podívejte se na video!

Ondřej Krátký, který provozuje alternativní taxislužbu Liftago, začal bez dlouhého přemýšlení pálit do „vlastních“ řad. Vadí mu nepoctiví kolegové i stávkaři. Národní protidrogový koordinátor Vobořil by Never More udělil farmaceutickým firmám a pojišťovnám. To historik Jaroslav Šebek varuje před nástupem extrémismu. A viní z toho poměrně nečekanou skupinu lidí. Koho? Nejen to zjistíte ve videu v úvodu článku.  

A co zkazilo v poslední době náladu vám? Napište nám to do komentářů pod článkem.

Je UBER taxi? Jak funguje, proč proti němu protestují taxikáři a proč ho chtějí zakázat
Zemane, ČT nedáme! Na Václavském náměstí demonstrovaly tisíce lidí, řečnil i Jan Svěrák

 Klíčová slova: never more, taxikar, taxi, liftago, uber, VIDEO


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější