nahoru

Jak vypadá Hřebejkovo Zahradnictví? Sledujte první ukázku z filmu, který dějově předchází Pelíškům

Martin Bartkovský 9. prosince 2016 • 08:00
Video se připravuje ...
VIDEO: Nová filmová trilogie Jana Hřebejka - Zahradnictví
• video: 
YouTube.com

Nejde vlastně o jeden film, ale o unikátní trilogii. Tvůrčí duo tvořené scénáristou Petrem Jarchovským a režisérem Janem Hřebejkem vypustilo do světa první ukázku z nového projektu, kde se setkáme se všemi postavami z legendárních Pelíšků. Jen budou o něco mladší, film se totiž odehrává za druhé světové války a po ní.

Dávám bolševikovi dva roky, maximálně tři. Replika, kterou v ukázce pronáší Martin Finger, nás vrací mezi staré známé. A komu by to nebylo jasné, následuje pro jistotu scéna s litím olova. Je tedy předem jasné, že trilogie Zahradnictví zabrnká v roce 2017 na nostalgickou vlnu. Vše odstartuje na jaře snímek Rodinný přítel, který údajně vezme za srdce. Následovat jej bude Dezertér, který zamrazí na podzim a v zimě rozesměje Nápadník.   

V hlavních rolích se představí  celá plejáda českých herců - Aňa Geislerová, Ondřej Sokol, Jiří Macháček, Martin Finger, Klára Melíšková, David Novotný, Anna Fialová a další. V epizodních rolích můžete vidět slavné české youtubery – Jirku Krále a Nikol Čechovou. První film v kinech poběží od 27. dubna.
Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.