nahoru

S opicí na Hrad. Právě vychází nová kniha o proměnách Miloše Zemana v komiksu Zelený Raoul

red 6. prosince 2013 • 09:00
S opicí na Hrad. Právě vychází nová kniha o proměnách Miloše Zemana v komiksu Zelený Raoul
foto: Archív

Jak se historicky měnil vztah Zeleného Raoula a Miloše Zemana? Na otázku se pokusili odpovědět tvůrci oblíbeného komiksu, když vybírali díly z let 1995-2013, v nichž hraje prezident republiky hlavní roli. Výsledek je asi logický: vztah těch dvou byl intenzivní i přehlížívý, podle toho, jak viditelný byl Miloš na politickém nebi. Když odešel odstupující premiér na Vysočinu, byl schopen se v marešovské kresbě s typickým vyhaslým pohledem přes rok neobjevit. Jakmile dvakrát kandidoval na prezidenta, prakticky neslezl z plátna. Ani počet jeho brad nezůstal stejný – od trapných dvou z devadesátých let až po kapitální tři až čtyři, jež ho zdobí dnes. Co zůstává stabilní, je Zemanova „věčně zelená láska“ k becherovce a alkoholu vůbec. Ať se na mě nikdo nezlobí, kdyby byla firma Becher solidní, už dávno nabídla Reflexu slevové kupony za intenzivní producet placement.

Kniha „S opicí na Hrad“ provede čtenáře posledními osmnácti lety Zemanova života možná pravdivěji než leckterá politologická studie. Navíc, jako bonus nabídne zajímavé výroky, jež na prezidentovu adresu řekly slavné osobnosti. Namátkou? „Imagine there´s no Miloš Zeman/it´s difficult if you try…“ (Představ si, že není Miloš Zeman, je to těžké, když to zkusíš…“) John Lennon.

Speciál S opicí na Hrad si můžete za 1 SMSv ceně 89,- Kč objednat následujícím způsobem

Pošlete SMS na číslo 90211 ve tvaru:
ZR131 mezera JMENO mezera PRIJMENI mezera ADRESA mezera PSC

Priklad: ZR131 Jan Novak Kolbenova 1 Praha 5 150 00

 

red


Klíčová slova: raoul, reflex, speciálDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.