Jaromír Soukup založil politické hnutí. Jmenuje se originálně: List Jaromíra Soukupa | Reflex.cz
nahoru

Jaromír Soukup založil politické hnutí. Jmenuje se originálně: List Jaromíra Soukupa

Jakub Němec16. ledna 2019 • 20:57
Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
• foto: 
Reprofoto TV Barrandov

Ztrácíte přehled o tom, zda Jaromír Soukup na své TV Barrandov moderuje pořadů 10 nebo už 13? Vaše tápání se může prohloubit, protože svérázný majitel médií, který se snaží vystupovat i jako televizní novinář, již nově provozuje i politické hnutí. Zatím první. Oznámil to pochopitelně v jednom ze svých vlastních pořadů. Hnutí se jmenuje podobně jako pořady majitele TV Barrandov – List Jaromíra Soukupa.

Soukup již včera večer prostřednictvím svých médií avizoval, že se ve svém dnešním večerním pořadu Moje zprávy chystá vydat zásadní prohlášení. Většina tuzemských médií spekulovala, že se mediální magnát chystá oznámit svou kandidaturu do Evropského parlamentu. To se ovšem nestalo. „Úderem dnešního dne zakládám politické hnutí List Jaromíra Soukupa, jehož cílem je hájit české národní zájmy před zkorumpovanými oligarchy a politiky,“ prohlásil ve svém pořadu Jaromír Soukup. A pokračoval: „Udělejme z Česka místo, kde na špatná rozhodnutí státu nedoplácí obyčejní lidé." Soukup chce zavést trestní odpovědnost politiků za to, že nám „jednoduše zdražují život“. Kam se nové politické hnutí bude dále ubírat a v jakých volbách postaví své kandidáty (kandidáty Jaromíra Soukupa), je ovšem ve hvězdách.

Jaromír Soukup v roce 1991 založil mediální agenturu Médea, které je majoritním vlastníkem. Ta v ČR a na Slovensku vlastní řadu dceřiných firem zabývajících se poradenstvím, výzkumem trhu a PR. V roce 2000 Soukup založil vydavatelství Empresa Media, které vydává například časopisy Týden, Instinkt, Sedmička a řadu dalších. V roce 2012 koupil televizi Barrandov, které se také následně stal generálním ředitelem.

Rosí vs. Soukup: Potkají se u soudu, či v boxerském ringu? Nebylo by lepší nad tím…
Omluva JXD panu Soukupovi z TV Barrandov: Ukázalo se, že svoje vystoupení myslí vážně a…
Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X JXD: Tachyonová komora funguje! Kouřím o cigaretu méně!
PREMIUM X Jako kůl v plotě: Vystoupení, které vstoupilo do dějin české politiky. Znamenalo začátek konce komunismu
PREMIUM X Dobytí Měsíce: Kdo stál v pozadí? Geniální mladá ajťačka a Hitlerovi inženýři
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Proč premiér Babiš přistoupil na vedoucí úlohu prezidenta v politickém systému země
PREMIUM X Karel Steigerwald: Léto horké nebo studené, nikdo nic neví

Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější