Překrmování mužů manželkami je skrytá forma kastrace! | Reflex.cz
nahoru

Překrmování mužů manželkami je skrytá forma kastrace!

Jiří X. Doležal12. ledna 2019 • 17:10
Vykrmuje toho pána manželka, aby jí nezahýbal?
Vykrmuje toho pána manželka, aby jí nezahýbal?
• foto: 
iStock.com

Při přemýšlení o obezitě svých ženatých vrstevníků - a po obědě u jednoho z nich - jsem najednou pochopil, že oněch přes sedmdesát procent otylých mužů v české populaci není jen výsledkem jejich žravosti. Na mužské obezitě se může podílet podvědomá snaha manželek udržet si manželství.

Řada mých přátel mého věku je otylých, a to i ti, co mají velmi šlechtěné a štíhlé manželky. Pozorováním jsem zjistil, že na jejich otylosti však mají ty štíhlé manželky značný podíl - a možná to není náhoda.

Můj nejmenovaný kamarád není štíhlý, a když mě pozval na oběd k nim domů, pochopil jsem proč. Byly kotletky, vynikající, a jeho štíhlá, udržovaná, pěstěná a několikrát týdně cvičící žena nám nakládala porce. Já s kvílením a prosbami o smilování dostal jen asi dva kilogramy stravy, kamarád - pán domu - tři. A jedli jsme.

A vždycky když byl kamarád v polovině talíře, jeho útlá a zdravé výživy dbalá žena vstala, přidala mu, a navíc mu do talíře nalila sběračku vepřového sádla. Kamarád jedl, a chvílemi to působilo, jako by se sádlo z talíře rovnou přelévalo do sádlových žoků, které mu vizí z břicha. Bylo zřejmé, že jeho paní musí tu obezitu vidět - a přesto jej sádlila, až nemohl dojíst. A mě najednou napadlo, že to překrmování může být sice podvědomá, ale jasně cílesměrná činnost.

Sexualita vdané paničky...

...středního věku je tak neuvěřitelně pohodlná, snadná a bezproblémová záležitost, že to musí muže - tvory ve stavu trvalé poptávky - až bolet. Svobodná dívka, v nejhorším případě studentka do třiceti odpuzuje zodpovědného chlípníka hned natřikrát. Jednak - je příliš mladá, takže ještě nemá rozvinutou a rafinovanou sexualitu. Za druhé je svobodná, takže hrozí, že se bude chtít vdát. A konečně - což je nejhorší - nemá děti ani kariéru, takže má spoustu volného času a chce, aby ji muž po sexu bavil.

Naopak žena po třicítce, šťastně vdaná, budující kariéru, firmu a/nebo zodpovědně vychovávající dítě, má již sexualitu probuzenou, manžela už má taky, a musí brzy domů, protože má spoustu práce. Takže vdaná jen trochu udržovaná žena po třicítce je ve stavu trvalé poptávky po její osobě, a dostane-li chuť, má na rozdíl od mužů téměř vždy možnost domluvit si extramatrimoniální sex za dvě minuty.

A zodpovědná vdaná žena má v mobilu taková čísla, na která se dá v podobné situaci zavolat, nejméně tři. Proto funkce manžela přestává být primárně sexuální (sex si slušná vdaná žena snadno zařídí jinde), a primární se stává, aby manžel nosil domů peníze, spoluvychovával děti a dával dolů prkénko na WC. A jeho sexualita se stává dokonce ohroživým faktorem. Muž, jak každá vdaná žena ví, má totiž touhu rozsévače, a jak se mu manželka okouká, tak by rozséval okolo, což by narušilo stabilitu jak vztahu, tak rodinného rozpočtu. A proto je třeba podobnému vývoji bránit všemi prostředky.

Znám spoustu obézních mužů...

...s vysokou sexuální aktivitou, ale mnohem víc tlouštíků, co jim jde spíš o to žrádlo. Sex už je přestal bavit, mají pohlavní žlázy zalité tukem, a před orgasmem dají přednost bůčku. Navíc - obézní muž je většinou trochu líný (ono to dá práci s sebou pořád nosit ruksak tuku), takže se mu nechce prohánět holky.

A konečně - oni tlouštíci nejsou příliš atraktivní, tak i poptávka žen bude menší, než kdyby byl štíhlý a hezký. Podle mého názoru se proto řada manželek snaží manžela vykrmit jako pašíka, aby přestal mít roupy, koukat po holkách a potenciálně tím ohrožovat manželství. Takže ti obézní muži, které potkáváme na ulicích, možná nejsou obětí jen své žravosti, ale také dejme tomu „preventivní žárlivosti“ svých manželek. 

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější