Ekofekalismus aneb H**no jako ničivá zbraň německých ochránců přírody | Reflex.cz
nahoru

Ekofekalismus aneb H**no jako ničivá zbraň německých ochránců přírody

Jiří X. Doležal16. září 2018 • 16:30
Hovno - nová zbraň v rukou německých ochránců přírody!
Hovno - nová zbraň v rukou německých ochránců přírody!
• foto: 
Marek Douša

Satira jako žánr s rozšířením neomarxismu ztratila svůj smysl a de facto zanikla. Nejagresivnější neomarxisté - ochranáři, ekoaktivisté - se v realitě dopouštějí činů, které by zodpovědný dramaturg nikdy nepřipustil ani v televizní komedii typu Babovřesky. 

Když vyjdete z domu, vylezete si na nejbližší strom a začnete z něj kálet na dole jdoucí spoluobčany, zavolají na vás policii. Ta přijede a sundá vás, pokud nebudete chtít slézt, zavolají hasiče, a ti vás ze stromu z náklaďáku s vysokozdvižnou plošinou sundají a svezou na zem.

Poté vás buď sama policie, nebo přivolaná sanitka odveze do nejbližší psychiatrické nemocnice, tam budete vyšetřen, dostanete diagnózu a prášky, a budete hospitalizován. Po pár dnech, jak slíbíte, že budete nadále vyměšovat jen na místech k tomu určených, vás zase pustí. Ale ambulantně se budete muset psychiatricky léčit ještě dlouho. Pokud ovšem ze stromu s**ete na lidi dole z ekologických důvodů, tak jste ušlechtilý ochranář.

Postoj české vlády i politické scény k hlasování Evropského parlamentu o Maďarsku je …

V Německu kácejí stromy a ochranáři protestují jako ochranáři všude jinde. Na stromy vylézají, přivazují se k nim, a v korunách si budují přístřešky, ve kterých ekologicky uvědoměle dlí, chrání tím přírodu, a žijí z dávek, neb díky provozování ekoaktivismu nemají čas pracovat. V těchto dnech také v severoněmeckém Hambacheru bojují ochranáři proti kácení stromů, které nejsou jejich.

Stromů je asi dvacet, jde o staré duby a buky, a válka o ně trvá už léta. V jejich korunách dokonce ekoaktivisté postavili mini squatt z dřevěných boudiček - jmenuje „Oaktown.“ Včera začala policie - protože je potřeba kácet - les vyklízet a aktivisty ze stromů setřásat.

Německá media - na základě zpráv svých reportérů i informací z policejních zdrojů - informují, že ochranáři začali na zasahující policisty z korun jimi chráněných stromů kálet. Spiegel referuje o „nechutných metodách“, které volí ekoaktivisté při obraně dřevin, a list tyto metody neupřesňuje. Pak hovoří - přímou řečí - policista, a suše konstatuje, že na policisty  ekologové ze stromů defekují. Z důvodů politické korektnosti to však formuluje, že aktivisté na stromech „podléhají volání přírody“. A na Twitteru policejní mluvčí píše také něco o kýblech fekálií, které ochranáři lijí policistům na hlavy - takže si zřejmě nakáleli přes noc do kbelíků ekologickou a recyklovatelnou munici.

Bohumil Pečinka: Chemnitz, Merkelová, imigranti aneb Chce být svět klamán?

Německá media však neodpovídají na klíčové otázky, které by čtenáře jistě zajímaly: Kálejí aktivisté jenom do věder, která pak vylévají, nebo sahají i k přímé palbě? Jakou to má konzistenci? Kálejí jen muži, nebo se kálí genderově vyváženě? To vše však díky politické korektnosti v německém tisku není. A tak německá politická korektnost zatlačila do pozadí pověstnou německou důslednost, jak správně informovat o zajímavé aktualitě.

Skafandrem proti ekolejnu!

Německá policie je však vynalézavá, a nechce ohrozit zdraví svých lidí. Proto jsou zasahující policisté kromě obvyklých přileb, používaných na demonstracích proti vrženým dlažebním kostkám, vybaveni dalšími prostředky. Důstojníci nasazení do boje proti ekologům jsou oblečeni v omyvatelných skafandrech, a tak plně chráněni před zásahem ekologicky uvědomělým trusem aktivisty. U výkalů veganů (to ti na stromech nejspíš budou) totiž nelze vyloučit toxicitu vzniklou kvašením brukve ve střevech. 

Takže o welness policistů je postaráno, bezprostřední ohrožení života či zdraví jim nehrozí, a to, že je v práci po**re vegan, prostě k policejní službě patří. Hůře je na tom příroda. Dle policejního mluvčího se lesem šíří nesnesitelný pach výkalů. On ale vyvětrá. Něco z toho skandálu však zůstane, a už navždy to bude v celé společnosti smrdět lejnem. A to je idiotismus naší otevřenosti k nejrůznějším „alternativám“, „aktivismům“, „lidové angažovanosti“ a jiným neomarxistickým úletům.

Ve společnosti je nějaké chování (kálet ze stromu na spoluobčany) chápáno jako mimořádně hrubá neslušnost, výtržnost, a nejspíše projev duševní choroby. Psychózy. Dělají to jen blázni. Pokud však někdo to samé začne dělat z důvodů ochrany přírody, je to uvědomělý ekoaktivista, vážený ochranář, cenný člen občanské společnosti, a dříve nebo později dostane dotace z daní těch policistů, na které kálel ze stromu. Pokud je společnost v takovém stavu, je konec neodvratný.

Jaký to rozdíl: Zeman na výročí okupace mlčel, Trump na výročí útoku na Ameriku…
Kdyby starostové v městech a obcích vládli podle rad Babiše z mobilu, politika zahyne
Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Andrej Babiš vítězí. Zatím... Kdo ale stojí proti babišismu?
PREMIUM X Obrácení hříšného Polykače: Z pašeráka, který v žaludku převážel hašiš, se stal pracující vzorný otec
PREMIUM X Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice
11. června 2019 • 15:33

Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice

PREMIUM X Novináři se začali bát!
11. června 2019 • 14:17

Novináři se začali bát!

PREMIUM X Obří laboratoř kreativity umělců, to je Pražské Quadrien­nale, největší světová výstava divadelní scénografie

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější