Šlechtová a Krnáčová: Co má společného Hitler s pražskými kolonami? | Reflex.cz
nahoru

Šlechtová a Krnáčová: Co má společného Hitler s pražskými kolonami?

Marek Stoniš13. března 2018 • 16:30
Ministryně obrany Karla Šlechtová
Ministryně obrany Karla Šlechtová
• foto: 
twitter

Ministryně obrany Šlechtová si myslí, že českoslovenští legionáři bojovali na konci první světové války proti Hitlerovi. Napsala to na svůj instagramový profil během své návštěvy ukrajinského městečka Bachmač, které před sto lety naši vojáci bránili proti německé přesile.

Šlechtová později zjevně nesmyslnou zmínku o Hitlerovi samozřejmě odvolala. Hitler byl v tu dobu bezvýznamným svobodníkem německé armády, nikdo, kým by se českoslovenští vojáci měli zabývat. A on jimi. Učivo základní školy…

Karla Šlechtová si popletla, ve které válce se bojovalo s HitleremKarla Šlechtová si popletla, ve které válce se bojovalo s Hitlerem

Primátorka hlavního města Adriana Krnáčová, pro změnu v novinovém rozhovoru, prohlásila, že pražská doprava je v pořádku, že jen Pražáci jsou zpovykaní. Až pár dnů po této sebevražedné větě (chce být znovu primátorkou!) se od ní i Krnáčová distancovala. Že to tak vlastně nemyslela.

Pražská doprava made in Adriana KrnáčováPražská doprava made in Adriana Krnáčová

Co mají ty dvě (ne)události společného? Obě způsobily ženy, ale to může být náhoda. Obě působí ve svých funkcích mimořádně nepatřičně. To už náhoda není. Obě totiž patří do stáje hnutí ANO Andreje Babiše a obě zjevně „makají" a tak trochu kecají. A to už je pravidlo.

Dospívající Sophia Lorenová: Málo známé snímky slavné herečky, když byla ještě teenager
Krnáčovou naložit do taxíku a odvézt do Bratislavy!
Marek Stoniš 9. února 2018 • 13:14

Krnáčovou naložit do taxíku a odvézt do Bratislavy!

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,680
23,030
29,780
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější