nahoru

Nekorektní mapa: Jak vypadá zločinnost imigrantů v Německu

Jiří X. Doležal 8. září 2017 • 14:00
Ilustrační snímek.
Ilustrační snímek.
• foto: 
ČTK/AP/Darko Bandic

Mainstreamová média si dávají pozor, aby příliš často uváděla čísla o zločinnosti imigrantů či jiná politicky nekorektní čísla. V Německu přesto vznikla na Google Maps mapa zachycující všechny možné uprchlické delikty. A je to neveselý pohled.

Němci si na Google Maps začali zanášet zločiny migrantů, které se v zemi staly a jež oficiální média nějak zapomínají zveřejňovat. Mapa se — ironicky — jmenuje Mapa ojedinělých případů, protože pro zločiny imigrantů je v Německu zaveden politicky korektní termín „ojedinělý případ“. Z mapy ovšem vyplývá, že ty „ojedinělé případy“ jsou dost masové.

V interaktivní mapě si můžete zadat, kterou kategorii kriminálních činů chcete zobrazit. Sexuální útoky skoro sto osmdesát, loupeže a krádeže osm set sedmdesát devět, znásilnění a pokusy o ně dvacet, vraždy a pokusy o ně — padesát a také dvacet osm teroristických útoků. Navíc rušení veřejného pořádku a výtržnictví, kriminální útoky, žhářství. Prostě — jeden velkej malér. Když si v mapě navolíte zobrazení všech protiprávních činů imigrantů v Německu, máte před sebou německou mapu jako pocákanou barvami. Každá barva za jeden typ trestné činnosti.

Mapa ojedinělých případů Mapa ojedinělých případůFoto Google

Je úplně zbytečné, že se mainstreamová média snaží podobné informace nezveřejňovat a předvádět naaranžované scény šesti muslimů demonstrujících proti terorismu. V době internetu si lidé cestu k těmto signifikantním datům ale stejně najdou a ony negativní emoce směrem k uprchlíkům zaujmou stejně, jako by ta data byla v mainstreamových médiích. Takto, když je oficiální elity tutlají, se kromě nechuti k přistěhovalcům může ještě navíc výrazně šířit nedůvěra v oficiální, vládní informace, včetně informací provládních médií. Uvedená data prostě jsou nakonec známá, přes autocenzuru sluníčkářských novin, a lidé jsou ve výsledku ještě o trochu nasranější, než kdyby se z těch čísel nedělalo tabu.

Ale závěrem: Co z té mapy vyplývá? V podstatě to, co všichni věděli a co všichni vědí i dnes — jenomže ona německá mapa dává k té předpokládané obavě materiální, objektivní základ. A to poznání říká, že s příchodem imigrační vlny zcela samozřejmě přišla i vlna zločinů imigrantů. Že tato vlna zvedla kriminalitu a snížila bezpečnost občanů v sousedním Německu, kam směřovala většina žadatelů o azyl z přílivu trvajícího už od roku 2015. A z toho samozřejmě vyplývá, že je pro bezpečí a komfort nás samotných v naší zemi nesmíme přijímat žádné přerozdělovací kvóty, nesmíme otvírat uprchlíkům náruč, a naopak se musíme snažit, aby (především) muslimských imigrantů u nás přibývalo co nejméně.Klíčová slova: Německo, kriminalita, imigrantiDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější