Papež František a migranti: Totální ztráta pudu sebezáchovy | Reflex.cz
nahoru

Papež František a migranti: Totální ztráta pudu sebezáchovy

Jiří X. Doležal23. srpna 2017 • 16:30
Papež Františe - ilustrační snímek.
Papež Františe - ilustrační snímek.
• foto: 
ČTK

Je jistě svatokrádežné nazírat na konání papeže, hlavy katolické církve, očima etologie, nauky o chování zvířat. Já však jakožto zenbuddhista židovského původu nemám s podobným srovnáním problém, a vychází mi, že u Svatého Otce došlo ke kolapsu základních pudů. Například pudu sebezáchovy. 

The Guardian informoval o nové strategii Vatikánu směrem k uprchlíkům. Článek se příznačně jmenuje „Papež František: Upřednostněte důstojnost migrantů před bezpečnostní státu.“ Text informuje o novém dokumentu, který Vatikán vydal, papež František schválil, a který má být jakousi kuchařkou pro zacházení s imigranty podle katolické církve.

První teze - upřednostnit imigranty, jejich bezpečí a důstojnost, před vlastními lidmi, před vlastní zemí a vlastním národem je tak skandální, že ho dal Guardian rovnou do titulku. Neméně skandální je však papežův apel na to, aby se hledalo „alternativní řešení“ k navracení uprchlíků, kteří už ilegálně vstoupili do země. To alternativní řešení znamená nechat ilegální imigranty v zemi a nevracet je do míst, odkud přišli. Papežovy teze jsou šokující a naprosto autodestruktivní, je to kvintesence neomarxistických předsudků, které nenávidí vše evropské, západní a vytvořené bílými lidmi. Protože obrana teritoria je nejzákladnějším pudem, který když selže, tak populace, která své teritorium přestala hájit, vymírá.

Dopřejte tomu dítěti smrt!
Jiří X. Doležal 15. července 2017 • 23:14

Dopřejte tomu dítěti smrt!

Věřím, že ani ty největší sluníčkáře neurazím porovnáním situace lidských imigrantů s migrujícími veverkami. Ve Velké Británii došlo v devatenáctém století k vysazení šedých veverek z amerického kontinentu do anglických lesů. Šedé veverky jsou životaschopnější než veverky obecné, ty, které vídáme i v našich lesích.

Severoamerické šedé veverky jsou skoro dvakrát tak velké jako veverky naše. Proto zcela zákonitě v Británii došlo k tomu, že populace imigrantů - vysazených šedých veverek - v řadě míst úplně vytlačila veverky zrzavé. Imigrující veverky vytvořily svou odolností a silou takovou konkurenci veverkám rezavým, že se populace zrzavých veveřiček rapidně zmenšila, a nyní, kdy už poznatky etologie nejsou vědě a úřadům neznámé, se v Anglii myslivci snaží pro zachování původních veverek populaci šedých veverek vystřílet.

Zbigniew Czendlik: Nuda všechno zabíjí, Češi jsou pro Poláky nejoblíbenější soused

Pokud mají být více než místní chráněni imigranti, tak to de facto znamená, že do našeho teritoria pouštíme potravní konkurenty s jinými zvyky. Konkurenty, kteří jsou - protože pocházejí z pouští a polopouští rozvojových zemí - mnohem odolnější a tvrdší než my, a kteří mají obrovský potenciál převzít kontrolu nad původně naším teritoriem. Obzvláště proto, že lidé Západu se přestávají množit, zatímco imigranti i v nových domovinách pokračují v taktice populační exploze.

Papež tedy navrhuje řešení, které je autoagresivní, které by po jeho přijetí vedlo k výrazné újmě původních Evropanů, a které by v důsledku přineslo proměnu Evropy na chalífát, muslimskou kulturu. Takže církev se momentálně snaží zničit křesťanský odkaz Evropy. Ach jo...

JXD se omlouvá čtenářům: Melanie není feministka, ale hulvátská arogantní křesťanka
Chudák papež se zastal Romů a schytal to. Od Romů
Jan Jandourek 11. listopadu 2015 • 15:24

Chudák papež se zastal Romů a schytal to. Od Romů
Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Chytrý pan Brčko: Mladý podnikatel v touze vydělat na ekologickém chování vozí slaměná brčka letadlem z Číny!
PREMIUM X Karel Steigerwald: Vyrazili, ale neprojdou. Estébácká prezidentura je na dosah ruky
PREMIUM X Zelený Raoul: Vyšší bere aneb S kým na dovolené zahnula Monika Babišová
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Šmardování jako malonárodní politika
PREMIUM X Noví extrémisté: Palič izraelské vlajky a hanobitel amerických válečných hrobů bojuje za práva zvířat!

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější