Nechte Krejčíře, kde je. Je tam dobře zavřen | Reflex.cz
nahoru

Nechte Krejčíře, kde je. Je tam dobře zavřen

Karel Steigerwald23. dubna 2017 • 10:06
Radovan Krejčíř
Radovan Krejčíř
• foto: 
Profimedia.cz

Je tu žádost českého státu do Jižní Afriky, aby vydali tam odsouzeného vězně Krejčíře domů k potrestání. Napáchal toho i u nás dost, než odešel před zraky policie, když ho zatýkala, zadními vrátky ze své vily přímo do zámoří.

Máme na něj u nás žízeň, je to zločinec neoblíbený. Lidé i orgány by ho rádi viděli za mřížemi. Žádají o jeho vydání, ale kdo uvážil, co by se stalo, kdyby Afričané vyhověli? Šikovný Krejčíř má mnoho možností, co spáchat. Mohl by uprchnout už cestou. V Paříži na letišti by se eskortě vyškubl, převlékl se za arabskou ženu a hledej v záplavě černých hábitů bez obličejů Krejčíře! Kdyby neutekl v Paříži, mohl by uprchnout z věznice v Praze. Odešel by z Ruzyně zadem přes vězeňskou zahradu kolem kompostu, maskovaný za zahradníka. Nebyl by prvním, kdo pláchl orgánům před nosem. Kdyby došlo k soudu, trval by ten soud asi deset let. Samá odvolání, dovolání, vracení a odkládání. Po rozsudku by Nejvyšší soud Krejčíře propustil a proces vrátil na začátek kvůli použití neústavních odposlechů z krokodýlovny v Krejčířově vile. (Ostatně nikdo si nedal do souvislosti záhadné mizení lidí z Krejčířova okolí a jeho vypasené krokodýly). Žádný důkaz soud na odposlechu přes kdákání a mlaskání krokodýlů neslyšel, řekl by mluvčí soudu.

ODS má nosné téma! V hospodách se zas bude kouřit!
Jiří X. Doležal 22. dubna 2017 • 21:29

ODS má nosné téma! V hospodách se zas bude kouřit!

Krejčíř by už nikam neutíkal. Pochopil by, že v ČR je pro něj nejbezpečněji. Zažádal by si o odškodnění a proplacení výloh, které měl s vynuceným útěkem z Černošic do Afriky. Soud by mu vyhověl. Prominulo by se mu i dlužné zdravotní a sociální pojištění za dobu, kdy byl na útěku. Dodatečně by obdržel za ta léta dávky v hmotné nouzi. Během útěku neměl plat. Založil by Odborový svaz zločinců a stal by se národním hrdinou. Sám prezident by mu dal milost. Kandidoval by do senátu a byl by za Svaz zločinců zvolen. Jako senátor by měl nárok na proplacení krokodýla, který během jeho útěku chcípl nedostatečnou péčí Chovancova ministerstva. A ze Senátu je jen skok na Hrad.

Indičtí bábové. Svatí muži, mezi kterými se skrývá mnoho podvodníků

Plyne z toho všeho, že Krejčíř by měl následujících 35 let sedět tam, kde je. Stačí, že výše popsanou kariéru bravurně absolvují ostatní čeští zločinci (dr. Rath například), méně talentovaní než Krejčíř. Co ten by s českou justicí dokázal, to bychom teprve koukali!

Děti košického Luníku IX, největšího romského ghetta Evropy
Martin Mrázek 21. dubna 2017 • 18:35

Děti košického Luníku IX, největšího romského ghetta Evropy

Co hrát na mobilu o víkendu? TOP 5 nejzábavnějších her zdarma pro Android

 
Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Srpen 1968 a 1969: Fotograf a režisér Josef Ráž vzpomíná na chvíle, kdy šli Češi proti Čechům
PREMIUM X Evangelium podle Mansona: Pologramotný vůdce sekty, vrah, co nezabíjel, a miláček popkultury
PREMIUM X Proč miluju Dalmácii aneb Malé vyznání velkého českého dovolenkáře středního věku
PREMIUM X Zelený Raoul: Tajemství hradního sklepení aneb Vstup přísně zakázán!
PREMIUM X Tenkrát v Hollywoodu: Příběh Quentina Tarantina a jeho zatím posledního filmu

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější