Konvička zaslouží potrestat, lidé ve strachu prchali! | Reflex.cz
nahoru

Konvička zaslouží potrestat, lidé ve strachu prchali!

Jiří X. Doležal23. srpna 2016 • 00:30
Akci předčasně ukončila policie, protože podle ní mimo jiné simulovaná střelba mohla vyvolat paniku.
Akci předčasně ukončila policie, protože podle ní mimo jiné simulovaná střelba mohla vyvolat paniku.
• foto: 
ČTK

Spory o tom, zda Konvičkova akce s okupací Islámským státem byla recese, nebo výtržnost, končí. Jedna z restaurací na Staroměstském náměstí právě zveřejnila záběry panického úprku lidí, který po „produkci“ nastal. Konvička zaslouží potrestat.

Příznivci Martina Konvičky a celá jeho politická squadra azura tvrdí, že po jejich „happeningu“ (rozuměj výtržnosti) na výročí sovětské okupace nikdo neutíkal, že akce obsazení Staroměstského náměstí se zbraněmi nikoho nevyděsila. A že tedy není důvod k znepokojení, či nějakému stíhání jejich EntoFuhrera.

Nyní se situace radikálně změnila. Pan Tomáš Ságl zveřejnil video z jedné restaurací na Staroměstském náměstí. Pár vteřin záběru ukazuje horečný úprk, paniku, pády lidí i nábytku a skrumáž, kde jen zázrakem nikoho neušlapali. Plnou odpovědnost za tu paniku - nyní už neoddiskutovatelnou, a smrtící - nese Martin Konvička, a měl by být po zásluze potrestán. Pokud mohu doporučit soudci - mne by pro něj nejvíce uspokojil trest čtyř set hodin veřejně prospěšných prací při úklidu chodníků kolem pražské mešity.

Konvička, pojď si hrát na Guantanámo!
Jiří X. Doležal 21. srpna 2016 • 17:23

Konvička, pojď si hrát na Guantanámo!

Vůdčí německá euroskeptická strana má problém s antisemitou ve svých řadách

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,680
22,410
28,650
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější