nahoru

Útok u Stuttgartu: Ať už jdou ti imigranti někam!

Jiří X. Doležal24. července 2016 • 21:30
Útok u Stuttgartu: Ať už jdou ti imigranti někam!
foto: ČTK

Informace o dalším vražedném útoku imigranta, nebohého běžence, kterému jsme díky naší lítostivosti poskytli útočiště, mne už opravdu a nefalšovaně s**ou. Proč má každý den televize vysílat, jak nás imigranti vraždí? Nenastal už čas začít posílat ctěné uprchlíky domů?

V neděli večer zpravodajské servery přinesly zprávy o dalším útoku islámského extremisty, který přišel s uprchlickou vlnou, v Evropě. Před necelým týdnem zaútočil jiný nebohý azylant v bavorském vlaku sekerou a nožem, a těžce zranil několik lidí. Dnes, v neděli odpoledne, zaútočil další nebohý uprchlík, co se přijel do Evropy schovat před těmi strašlivými islamisty, kteří ho doma ohrožují.

V tomto momentě jsou známy jen základní údaje - před půl pátou v oblasti centrálního autobusového nádraží v městě Reutlingen v Bádensku Württembersku (u Stuttgartu) napadl muž mačetou ženu. Žena po několika minutách zemřela, další dvě ženy jsou zraněné. Muž je jedenadvacetiletý Syřan, žadatel o azyl, který přišel s uprchlickou vlnou ubohých imigrantů, kterým musíme všichni povinně otevřít náruč.

Frekvence útoků evropských islámských radikálů a imigrantů - ať už zapojených v IS, nebo osamělých vlků - přestávají být únosné. Ale před momentem odvysílala ČT24 informaci od německých bezpečnostních složek. Ty ujišťují, že „nic neukazuje na teroristický čin“. Což je zjevně nesmysl - šlo o vražedné napadení nevinných a nezúčastněných osob, což je základní znak teroristického činu. Lakování krvavé reality na růžovo, které je oficiálním trendem západoevropských medií, je už neudržitelné. ČT24 cituje německé bezpečnostní složky: "Obyvatelům Reutlingenu v současnosti s největší pravděpodobností nehrozí žádné nebezpečí."

Je to samozřejmě nesmysl. Obyvatelům nejen toho městečka, ale celé západní Evropy všude, kde mají zcela nekontrolovanou a nekontrolovatelnou masu neznámých imigrantů, nebezpečí hrozí permanentně. Frekvence útoků azylantů se zvyšují, a pokud se evropské státy nevzpamatují a nezačnou jednat, vyhrajou příští volby kompletně v celé Evropě extremisté.

Takže evropské úřady mají jednu z posledních možností, jak začít co nejrychleji a masově repatriovat ty uprchlíky, kteří nemají právo na azyl, a ty zbylé, kteří právo na azyl mají, dostat pod kontrolu bezpečnostních sil. Pokud totiž budou útoky imigrantů pokračovat stejným tempem, jak se děje v posledních dnech, začnou se lidé mstít a budou pogromy.

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější