nahoru

JXD: Anarchisté vyhrožují Řízkárně už i skrze mě! Asi mě nemají rádi ...

Jiří X. Doležal 24. února 2016 • 16:31
JXD: Anarchisté vyhrožují Řízkárně už i skrze mě! Asi mě nemají rádi ...
foto: riseup.net

Ultralevici se v souvislosti s mými články o jejich útocích na Řízkárnu zachtělo zatáhnout mě do hry. Asi mě nemají rádi. Takže poslední - dnešní - ohlášení hrozby v Řízkárně neadresovali policii, ale rovnou mé maličkosti.

Bylo dvanáct hodin dvacet pět minut. Kuňknul příchozí email. A já četl:

Výhrůžka Řízkárně přes JXDVýhrůžka Řízkárně přes JXDFoto Jiří X. Doležal

Foto web ag

Co je baničcin rozvot, nevím, zbytku jsem rozuměl.

O útocích a výhružkách Řízkárně vychází zítra v Reflexu článek, a soudruzi z ultralevice se mi rozhodli pomstít. Seděl jsem nad emailem a přemýšlel. Na 99,99 procenta v restauraci žádný jed není, jedná se o další anarchistický útok. Ale co kdyby? Co kdyby tentokrát to jídlo levičáci skutečně otrávili? Vezmu si to na svědomí? Chvíli jsem přemýšlel a dospěl k závěru, že si to na svědomí nevezmu.

Takže jsem zavolal nejdřív majiteli Řízkárny panu Krulcovi, pak svému šéfovi, a pak policii. Další hodinu jsem po telefonu, a pak i osobně komunikoval s policií a můj vztek pomalu narůstal. Hodinu po odeslání toho anonymního emailu totiž bylo na nohách snad padesát lidí – policistů, hasičů, záchranářů – a jejich aktivity jsme platili z daní, protože nějakému poťapanému anarchistovi jeblo.Když jsme dojednali, začal jsem přemýšlet, co s tím. A došel jsem k závěru, že by se s anarchisty mělo zatočit stejně jako s nácky.
Tato švédská žena by třeba mohla být inspirací ...Tato švédská žena by třeba mohla být inspirací ...Foto web archiv

Příkladem by měla jí pochopitelně policie. Neměla by čekat, až anarchisté stojící za výhružkami udělají chybu a nechají se chytit. Úřady by měly, podobně jako u nácků, stíhat už šíření myšlenek, které k podobnému chování vedou. Tedy okamžitě zatrhnout všechny projekty a rozprášit všechny partičky, které zde anarchistickou filozofii šíří, protože šíření této ideologie prokazatelně vede k opakované trestné činnosti.

Takže ještě než se podaří autora výhružek chytit (věřím, že naše úřady požádají o pomoc FBI, a NSA bude ty kluky umět vystopovat), je potřeba rozprášit subjekty, kteří zde ultralevicovou teroristickou ideologii šíří.

Čili bezprostřední odpovědí by mělo být vyhnání anarchistů z „autonomního sociálního centra Klinika“ a úřední skartace jejich anarchistické knihovny, kterou tam provozují. K činům, jako je teror proti Řízkárně, totiž anarchistická ideologie nesporně vede, a tak je třeba zamezit jejímu šíření.Klíčová slova: policie, útoky, klinika, anarchistéDiskuse ke článku