nahoru

GLOSA MARKA STONIŠE: Nadívaný Babiš posypaný Jágrem

Marek Stoniš3. září 2013 • 09:36
Jaromír Jágr a Andrej Babiš
Jaromír Jágr a Andrej Babiš
• foto: 
Twitter Andreje Babiše / Petr Bednář

Šéf hnutí Ano Babiš vysvětlil svým novinám MfDnes, jak je to se spekulacemi, že hokejista Jágr před volbami mění dres a místo ODS podpoří právě jeho.

"Jaromír na našich předvolebních billboardech určitě nebude, ale sympatie v debatě vyjádřil." V rozhovoru, který doprovází fotka Jágra a Babiše na pozadí desítek zamordovaných kuřat, Babiš ještě vysvětlil, že spolu točili reklamní spoty na Vodňanské kuře: "Protože je hrdý Čech, tak je pro něj důležité, že jde příkladem, aby Češi jedli české potraviny." 

BOHUMIL DOLEŽAL: Já, Andrej Babiš
Bohumil Doležal 15. srpna 2013 • 06:58

BOHUMIL DOLEŽAL: Já, Andrej Babiš


Je samozřejmě svatým právem Jaromíra Jágra točit reklamu, pro koho se mu zachce. To ostatně není nic nového - podpořil už třeba kola Olpran, televizní loterii Bingo, žvýkačky Bubble Tape, mast na kolena Gelactiv nebo Sazku.

Stejně tak je ovšem svatým právem novinářů, které Babiš vlastní, neověřovat přímo u Jaromíra Jágra, jak vlastně vypadala konkrétně debata s onou "vyjádřenou sympatií." Klidně to mohlo být totiž i tak:

"Jaromír, vieš, ja nemám len kurčatá, ale som šéfem volebného hnutí, čo zachrání tu našu krásnou českú zem!" "Fakt, Andreji? Ta to je supr. A teď mi ještě řekni, jak mám chytit to kuřecí stehno."
Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější