JIŘÍ X. DOLEŽAL: Zemana podporují už snad jenom ...! | Reflex.cz
nahoru

JIŘÍ X. DOLEŽAL: Zemana podporují už snad jenom ...!

Jiří X. Doležal27. června 2013 • 06:00
JXD podporuje prezidenta
• video: 
Reflex.cz

Zamyslel jsem se nad tím, kdo kromě diváků Babovřesk vlastně ještě podporuje našeho po Klementu Gottwaldovi druhého reprezentanta proletariátu, z Milosti Boží prezidenta Miloše Zemana. Nyní, po jmenování Rusnoka premiérem, ho už dle mého soudu podporují výhradně č***ci.

Prezident Miloš Zeman podnikl puč. Nejmenoval v souladu s ústavním pořádkem premiéra, který má podporu Parlamentu, ale svého kámoše Rusnoka. Odmítl se řídit demokratickými principy a svoje kamarádíčky jmenoval jako monarcha, kterým se evidentně cítí. Tímto krokem se definitivně odřízl od všech slušných lidí, kteří mu ještě nějakým omylem věřili, a stal se prezidentem těch, kteří nerespektují Ústavu, demokracii a zastupitelský princip. Stal se prostě a jednoduše prezidentem arogantních, mocichtivých a záštiplných č***ků.

Neváhal jsem, a vydal se skutečnost vyjevit veřejnosti, a také panu prezidentovi vyjádřit podporu těch, kteří ho volili. Naštěstí žijeme v tržní realitě, a proto bylo poměrně snadné se za č***ka převléct. Kostým k této roli dodávají pod průhledným názvem Mr. Kondom za čtrnáct stovek. Tak jsme investovali a já se jednoho pošmourného dne v redakci převlékl. Oko nezůstalo suché.

Na Hradčanském náměstí jsem zapózoval před Hradní stráží, když se z hradu vynořil zástup mužů v uniformách a s hudebními nástroji. Asi Hradní stráž a vojenská muzika. Ukázal jsem jim transparent a bylo mi jich líto, protože se ve vyrovnaném útvaru nemohli smát.

Pak jsme sešli z Hradu dolů, k Parlamentu. Přes Malostranské náměstí a pak tramvají číslo 12 zpět do redakce. Za celou dobu jsem zachytil několik set pozitivních reakcí, negativní ani jedinou. Národ viděl Zemanovy kroky stejně jako já. Proto soudím, že pan prezident Miloš Zeman by se měl do budoucna pyšnit dosud neužívaným titulem Král č***ků.

 

PETR HOLEC: Prezident Miloš Zeman se jen chová jako přímo zvolený politik!

BOHUMIL PEČINKA: Zemanovský fašismus je tady. Vyjádřeme svůj názor a to nejen na…Klíčová slova: jxd, zeman, curak, prezident


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,730
22,990
29,330
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější