nahoru

Jediné pozitivum přímé prezidentské volby: český árijec Vandas nesehnal podpisy!

Jiří X. Doležal3. prosince 2012 • 06:00
Tomáš Vandas
Tomáš Vandas
• foto: 
jiří salik sláma / MAFRA / Profimedia

V České republice sežene alespoň padesát tisíc podpisů ke kandidatuře na prezidenta důchodce z Vysočiny, bývalý komunista, který je teď vyhlášený ekonom – ti jsou tam dokonce dva –, nebo Avatar. Nácek sežene prd.


Myšlenka přímé volby se nám trochu komplikovaným personálním složením kandidátky a trochu policejním pojetím volebních počtů hodně zkompromitovala.

 

Volební kalkulace jsou vedeny podle stejné metodiky, která nedávno ukázala, že průměrný IQ pracovníka ministerstva vnitra je 164. První vzorek měl 70, druhý 90 a čtyři procenta jsou statistická chyba.

 

Jinak řečeno – je to celkově fakt trapný. A ještě trapnější je, že vyhraje Zeman nebo Fischer a jediný kandidát, který má nějaké kompetence k výkonu toho úřadu – Karel, kníže Schwarzenberg –, dostane možná osm procent a bude rád. Jednu věc však kampaň ukázala: nácků u nás naštěstí mnoho není.

 

Pan Vandas, čacký instalatér, který je nyní hlavním českým árijcem, hovoříval na náckovských demonstracích a založil nejprve Dělnickou stranu a po jejím zákazu pak Dělnickou stranu sociální spravedlnosti. I tento človíček – či spíše človík, on je přece velkej – chtěl kandidovat na prezidenta, ale hlasy nesehnal. Takže i když se v Čechách chytí kdejaká blbost a kandidovat na prezidenta může televizní hlasatelka, samuraj a (alespoň vizuálně) maorský válečník, nácek tu kandidovat nemůže.

 

A to je skvělá zpráva o českém národu!

 

Jiří X. Doležal je obviněn. Vyberte mu obhajobu
Jiří X. Doležal 8. listopadu 2012 • 14:25

Jiří X. Doležal je obviněn. Vyberte mu obhajobu

Sex je prý zábava chudých. Sex na erotickém festivalu je pro změnu dost chudá zábavaKlíčová slova: rxrx, jirixdolezalDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,810
22,450
29,240
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější