Zrzavá kráska a pankáčský zadek | Reflex.cz
nahoru

Zrzavá kráska a pankáčský zadek

Tereza Spáčilová7. července 2012 • 15:00
Susan Sarandonová v Karlových Varech
Susan Sarandonová v Karlových Varech
• foto: 
Profimedia.cz
Z kómatu, do nějž ke konci festivalu upadá snad každý poctivý divák, vás jen tak něco neprobere. Přesto se to v pátek  povedlo hned dvěma akcím. V jedné figurovala hvězda, v druhé pankáči a holý zadek.


Onou hvězdou nebyl samozřejmě nikdo jiný než Susan Sarandonová, americká herečka, která si do Varů přijela pro čestný Křišťálový glóbus. Nejprve na tiskové konferenci vyvrátila zavedený mýtus, že ženám chybí smysl pro humor, načež si na svou stranu zcela bezprostředně získala i publikum. Po skončení promítání filmu Jeff, který žije s mámou si s ním totiž zašla do Velkého sálu hotelu Thermal popovídat. Jen tak, neplánovaně.

 

Co víc: na sobotu si na pořadatelích vymohla i účast na projekci "Jeffa" v Letním kině. "Vary mají úžasnou atmosféru, tak proč si ji pořádně neužít," vysvětlila v rozhovoru pro Reflex, který vyjde v jednom z nejbližších čísel.
Mělo by se přitom dodat, že Susan Sarandonová není zrovna učebnicový typ kobercové star: festivalový humbuk nesnáší a na některé áčkové přehlídky dokonce vysloveně odmítá jezdit. "Například v Cannes s připadám jak na pouti, nemám to tam ráda. Odevšad na vás blikají poutače, přitom v tom množství lákadel jen stěží rozeznáte, co je smysluplný projekt a co nafouknutá bublina. Tady je to mnohem milejší," potěšila "karlovaráky" (a naštvala Francouze).

 

Druhým, komu se povedlo přivést povadlé diváky do euforického stavu, byli herci filmu DONT STOP. Parta, jež se kvůli natáčení punkového retra zformovala v opravdovou kapelu Emile Buisson, křtila v prostorách Reflextoru stylový LP soundtrack a při té příležitosti představila i svůj hudební repertoár. Ten, pravda, zatím čítá jen tři písně, ale komu by to vadilo -  hlavně že byla legrace.

 

Po třetím "opáčku" se  dokonce nabitý bar domáhal přídavku. "Ale my už vážně nic jiného neumíme. Chcete to teda po čtvrtý?," smáli se kluci a co nebylo perfektní po hudební stránce, dohnali doprovodnou šou. Dokonce i na lízání kamery a vystrčený holý zadek došlo. A pak že je ve Varech nuda (Luďku!).

 

Ukázka z vystoupení Emile Buisson:

Křest LP soundtracku k filmu Dont stopVIDEO Reflex.cz

 

 

Velká galerie: Od filmových hvězd po opalujícího se Křemílka. Karlovy Vary objektivem…
foto: Tomáš Tesař a Jan Šibík 6. července 2012 • 19:02

Velká galerie: Od filmových hvězd po opalujícího se Křemílka. Karlovy Vary objektivem…

Tereza Spáčilová


Klíčová slova: rxrx, terezaspacilova


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Proč premiér Babiš přistoupil na vedoucí úlohu prezidenta v politickém systému země
PREMIUM X Karel Steigerwald: Léto horké nebo studené, nikdo nic neví
PREMIUM X Helmut Newton: Fotograf, před jehož objektivem ochotně zapózovala každá žena
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: V čem Češi vynikají? Obrana specifickým humorem a spotřeba alkoholu
PREMIUM X Karel Gott mit uns! Mistr jako zdroj inspirace a humoru...

Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější