Česko NENÍ rasistická země! | Reflex.cz
nahoru

Česko NENÍ rasistická země!

Jiří X. Doležal26. prosince 2011 • 16:00
Tomia Okamura
Tomia Okamura
• foto: 
Profimedia.cz

Až zase někde uslyším nějakého levicového intelektuála s Respektem - platformou podobných postojů - v kapse vykládat, že Čechy jsou zemí rasistů, tak mu ten Respekt z té kapsy vytáhnu a omlátím o hlavu. Češi jsou naopak jedním z nejméně rasistických národů Evropy.

 

MF Dnes pravidelně pořádá mezi svými čtenáři - především na webu - nejrůznější výzkumy názorů a postojů na věci, které se právě dějí a zajímají veřejnost. Vzhledem k úmrtí exprezidenta Václava Havla a blížícímu se konci funkčního období Václava Klause proto deník uspořádal mezi svými čtenáři průzkum, koho by chtěli jako dalšího prezidenta, kdo by se podle nich měl po Klausovi stát prvním mezi rovnými. Přitom masa čtenářů iDnes je tak obrovská, že lze jejich vzorky odpovídajících chápat jako reprezentativní pro celou populaci a výsledky jejich anket proto lze v podstatě považovat za vědecky prokázané skutečnosti.

 

Jak tvrdí každý levicový intelektuál, čtenář Respektu a antiamerikanista, Čechy jsou národem xenofobních rasistů. V anketě českých čtenářů největšího českého deníku se však jako kandidáti na českého prezidenta sídlícího na Pražském hradě ve středních Čechách umístili poloviční Japonec Tomio Okamura a Žid Václac Fischer.

 

Moderátor Kraus bude prezidentem!
Jiří X. Doležal 22. prosince 2011 • 23:07

Moderátor Kraus bude prezidentem!

 

Tato volba čtenářů dává - bez ohledu na předsudky a sýčkování levičáků - o našem národě výbornou zprávu. Ta zpráva zní: Nejsme ani v nejmenším rasisté a iracionálně neupřednostňujeme  členy vlastního etnika. V České republice je - zaplať Pánbůh - pro lidi přijatelnější, aby jejich prezidentem byl výkonný Japonec nebo svědomitý Žid, než neschopný a zkorumpovaný Čecháček. Sláva Čechům, sláva národu, který už zjevně poslal rasismus na smetiště dějin.


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Edmund Hillary: Včelař z Nového Zélandu, který jako první zdolal Mount Everest
PREMIUM X Chyba mohla nastat kdykoliv, vzpomíná Jan Kolář na komentování přistání Apolla 11 na Měsíci
PREMIUM X Karel Zich: Český Elvis Presley, jehož zářnou kariéru předčasně ukončila smrt
PREMIUM X Situace Andreje Babiše: Co může premiér ve svém trestním stíhání použít jako záchrannou brzdu
PREMIUM X Zelený Raoul: Zeman zničil Nečase, Sobotku, Hamáčka... Teď je na řadě kůrovec!

Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější