nahoru

Bátorův kámoš: Liga proti antisemitismu by měla jít kouřit č...!

Jiří X. Doležal2. listopadu 2011 • 10:15
Jan Čáka a Ladislav Bátora
Jan Čáka a Ladislav Bátora
• foto: 
Archív

K tomu vyzývá na Facebooku kamarád Ladislava Bátory Jan Čáka. Podíval jsem se, co je to za kreténa, a už mne jeho verbální zvratky nepřekvapují. Jeho heslem je Nic než národ a sympatizuje s DSSS!

 

Když se panu Čákovi podíváte na profil, hned je jasné, co je zač. Jeho oblíbené citáty jsou "Blaho Vlasti budiž nejvyšším zákonem" (Radola Gajda) a Nic než Národ (František Palacký).

 

Na zdi pak najdeme plody jeho ducha (ponecháno v původní podobě bez úprav):

 

"Nechci se muslimů nějak moc zastávat.Ovšem jedinný spor ve kterém dávám za pravdu palestincům tak to je v otázce Israele.Je dobře že to někdo vidí oběktivně.Docela je nepochopitelný to že některý kreatury straní jen a pouze Israeli.Je pak pochopitelné že se vědšina Čechů a křestanů dává na stranu palestinců."

 

Facebook

 

Článek Rotavou šly stovky radikálů, přijely i posily z Německa komentuje výkřikem: "Jsem rád že tam ty naši kluci šli.Myslím si že jako Národ, jako Češi by jsme meli držet při sobě.Víceméně se všichni schodnou na tom že EU a euro je na ho.... Stejně tak se drtivá vědšina nás schodne v otázce cikánské nebo muslimské.Bylo tam 400 lidí.Věřím tomu že do deseti let nás budou pochodovat městy čtyry tisíce.Všichni jako svatou mantru zvolejme jedním hlasem NIC NEŽ NÁROD!"

 

Obstojíte jako humoristé? Vymyslete vtipný popisek k Nepraktově kresbě

 

A konečně vysvětlí: "DSSS není extremistická strana.Média se chovají tak jako by nevedeli že to co děláme je už normální.Takovéto pochody jako v Rotavě a nacionalistické názory do 21 století prostě patří.Stigmatizují nás podobně jako stigmatizovali komunisté máničky."

 

Inu - jak bylo možné předpokládat, Ligu proti antisemitismu uráží normální nácek, sympatizant DSSS, pohrobka zakázané neonacistické Dělnické strany. A když vás uráží nácek, je to přece čest!Klíčová slova:Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,650
22,710
29,250
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější