nahoru

Sexy doktorka Juan: Mladá lékařka bojuje s koronavirem. Pod pláštěm schovává neuvěřitelné tělo

chal, blesk.cz 16. února 2020 • 17:20
Sexy doktorka Juan: Mladá lékařka bojuje s koronavirem. Pod pláštěm schovává neuvěřitelné tělo
foto: Instagram

Epidemie smrtícího koronaviru v Číně rodí další a další hrdiny z řad lékařů, kteří stojí v první linii a snaží se šíření nákazy zastavit. Patří mezi ně i Juan Herongová (30). Mladá doktorka je mimo jiné i velmi úspěšnou modelkou - na Instagramu má téměř 400 tisíc fanoušků!

Juan pracuje na klinice alternativní čínské medicíny asi 1000 kilometrů od epicentra koronaviru Wu-chanu. Spolu se svými kolegy je dennodenně v kontaktu s nakaženými pacienty, celkem už prý pomohla asi 170 nemocným lidem.

Sexy mozek není to jediné, čím se mladá čínská lékařka může chlubit. Pod bílým pláštěm skrývá dokonale vypracované tělo. Podle webu scmp.com je Juan v současnosti nejoblíbenější čínskou bodybuilderkou. Kromě atraktivního vzhledu je to zapříčiněno právě její profesí.

Juan s kolegy léčí nemocné pomocí alternativní čínské medicíny. „Snažíme se jim poskytnout co nejlepší péči,“ popsala mladá lékařka, která cítí velkou podporu nejen od fanoušků, ale také od rodiny. Nakonec, byli to právě Juanini příbuzní, kteří jí dodali sebedůvěru, aby se stala bodybuilderkou.

Další podrobnosti a fotografie najdete zde >>>

chal, blesk.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.