nahoru

Babišovo Čapí hnízdo v plamenech a Zaklínač loví Schillerovou. Podívejte se na nejlepší koláže od TMBK

-bam- 12. února 2020 • 08:30
Babišovo Čapí hnízdo v plamenech a Zaklínač loví Schillerovou. Podívejte se na nejlepší koláže od TMBK
foto: TMBK

Přelom týdne se v naší grafické satiře nesl převážně ve znamení dvou témat – změny DPH na pivo a bouře Sabine. Právě to zohlednil náš grafik Tomáš Břínek alias TMBK při výrobě svých aktuálních koláží. Potíže se změnou DPH měl Luděk Sobota, Petr Nárožný i Krakonoš. Bouře Sabine pak nejvíc potrápila Andreje Babiše a jeho ženu. Čím? Nejen to zjistíte v naší fotogalerii. 

Pokud vás mrzí, že se TMBK tentokrát méně věnoval kauze koronavirus, můžete se podívat do minulého článku, kde najdete to nejlepší na toto téma.

Tomáš Břínek alias TMBK je grafik a autor satirických koláží, které vyrábí především pro sociální sítě časopisu Reflex. Nyní výběr toho nejlepšího najdete i na našem webu a ve fotogalerii výše. Jak sám TMBK říká, humor je jako Sovětský svaz – nemá hranice. Jeho satira se tedy dotýká naprosto všech a všeho. Nebere si servítky a s rychlostí i humorem chrlí obrazové koláže napříč politickým i kulturním spektrem.

-bam-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.