Čtrnáctiletý Putin a puberťačka Merkelová. Světové osobnosti, jak si je nepamatujete | Reflex.cz
nahoru

Čtrnáctiletý Putin a puberťačka Merkelová. Světové osobnosti, jak si je nepamatujete

Dominik Patzner4. dubna 2019 • 12:20
Čtrnáctiletý Putin a puberťačka Merkelová. Světové osobnosti, jak si je nepamatujete
foto: vintag.es

Přední postavy světového dění většinou všichni znají z oficiálních snímků, které zachycují, jak si někde navzájem třesou pravicí nebo se čas od času vydají mezi obyčejný lid. Jejich tváře z dob mladí ale viděl málokdo a některé byste možná ani nepoznali, aniž by na sobě měli oblek nebo kostýmek.

Někteří už od svých raných let chovali jen ty nejvyšší ambice. Jednou z nich byla třeba bývalá britská premiérka Margaret Thatcherová. Její přezdívka železná lady nevycházela pouze z její zásadové povahy a často tvrdých pozitivních postojů – aby vypadala vždycky perfektně, nevadilo jí vstávat i v brzkých ranních hodinách. Bez jejích precizně vyčesaných vlasů a každodenní upravenosti by si ji uměl představit málokdo.

Nahlédněte do života v lesbické komuně prostřednictvím unikátních fotografií

Menším protikladem je Barack Obama. Ten nebyl vždycky mužem v kvádru a ze svého mládí si chtěl užit mnohem víc. Nejednou ho objektivy fotoaparátů zachytily, jak si vychutnává opojný dým marihuany. V době, kdy byl prezidentem, dokonce některé americké státy její užívání legalizovaly. Zub času však nezměnil každého, na Vladimira Putina uplynulá léta žádný vliv neměla a jeho čtrnáctiletou tvář je možné snadno identifikovat i dnes.

Zajímavými proměnami se můžete nechat překvapit v naší fotogalerii:

Dospívající Sophia Lorenová: Málo známé snímky slavné herečky, když byla ještě teenager
Dotkněte se letadla: Fotograf jedinečně zachytil opalující se krásky na nejhlučnější…

Dominik Patzner


Klíčová slova: politici, osobnosti, fotogalerie, historie


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
23,090
29,350
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější