nahoru

20 skvělých obalů na dárky, které vystraší a překvapí, ale zaručeně pobaví

pos23. prosince 2018 • 18:00
20 skvělých obalů na dárky, které vystraší a překvapí, ale zaručeně pobaví
foto: Pranko-O

Do Štědrého večera již zbývají pouze hodiny a mnoho z nás má jistě už svoje dárky zabalené. Najdou se ale i jedinci, kteří stejně jako nákup, tak i zabalení nechávají na poslední chvíli. A právě pro ně se skvěle hodí následující dárkové krabice.

Jak nejlépe zabalit letošní dárky? Na trhu je samozřejmě dostatek levných i drahých balících papírů. Pak ovšem nastává práce, u které můžete strávit i několik hodin. Balíte, papír se trhá, lepenka nedrží a ozdobné stuhy se kroutí úplně jinak, než si představujete. Firma Pranko-0 všechny tyto starosti spolehlivě vyřešila.

Fotograf šest let sledoval život veverek a výsledek je překvapující. Podívejte se na…

Ve svém eshopu nabízí sérii „dárků" s názvem Prank Packs. Můžete tak pořídit například sprchu s kávovarem, budík s pánví, na které se současně se zvoněním již pečou vejce a rozpéká se chléb. Svému domácímu mazlíčkovi můžete pořídit bačkůrky, které zároveň zametají podlahu.

Izraelské vojačky vypadají na sociálních sítích jako sexy modelky, ale jsou to i tvrdé …

Samozřejmě, že všechny krabice jsou prázdné a mají sloužit pouze jako obal na jiný dárek. Představte si ale například reakci vačeho potomka, který se tešil na novou počítačovou hru a pod stromečkem najde „praktický” čistič jistých partií těla po vykonání velké potřeby na toaletě.

25 reklam, které by už dnes byly zakázané kvůli sexismu, rasismu či propagaci kouření
Krásné Ukrajinky nafotily v zemi sužované válkou vtipné erotické fotografie

pos


Klíčová slova: dárky, Vánoce, balení, fotogalerieDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,580
22,540
29,900
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější