nahoru

Jak vystihnout duši psa? Podívejte se na dechberoucí fotografie psů, které uspěly v soutěži

Tereza Stonišová 21. července 2018 • 11:00
Jak vystihnout duši psa? Podívejte se na dechberoucí fotografie psů, které uspěly v soutěži
foto: archiv

Každoroční soutěž fotografů-amatérů, kteří fotí své čtyřnohé miláčky, se letos mimořádně vydařila. Psí krása, duše i pohyb z fotografií přímo sálají. Obzvláště povedené jsou krásně barevné fotografie „zadumaných“ psů, u nichž byste přísahali, že si něco myslí. Absolutním vítězem soutěže, kterou pořádá Kennel Club, se stal Klaus Dyba z Německa, který uspěl se snímkem svého tříměsíčního italského chrta jménem Ceylin.

Není to však zdaleka jediná povedená fotografie, která v soutěži byla. I ostatní vítězové jsou ve vítězném seznamu zcela zaslouženě. Kouzelný je například skupinový snímek kokršpanělů a retrívrů, stejně tak jako krásně barevný snímek málo známého flat-coated retrívra v podzimních barvách. Pozornost si zaslouží také snímek nazvaný „Pes při práci“ britského fotografa Richarda Lanea, který vyfotil svého špringršpaněla na typických anglických blatech (tento snímek získal druhé místo). Na vítězné snímky se můžete podívat v galerii:

 Klíčová slova: pes, soutěž, fotogalerieDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.