nahoru

Ve správný okamžik na správném místě aneb Skvělé fotky, které vás zaručeně pobaví

pos 27. července 2020 • 18:00
Ve správný okamžik na správném místě aneb Skvělé fotky, které vás zaručeně pobaví
foto: Instagram/Pau Buscato

Zmáčknout ve správnou chvíli spoušť fotoaparátu patří k umění každého fotografa. Pau Buscató tuhle schopnost má v množství větším než velkém. Jeho snímky, jež nafotil po celém světě, to dokazují a při pohledu na ně se napřed nevěřícně díváte, ale na druhý pohled vás neskutečně pobaví.

Pau Buscató se narodil ve Španělsku, ovšem v současné době žije v Norsku. Rád cestuje po celém světě a samozřejmě fotografuje vše kolem sebe. Jeho přístup k pouliční fotografii je však trochu odlišný od ostatních. Rád vyhledává na ulici situace, jež mohou poté na fotografii vypadat až absurdně.

„Moje fotografování je velmi otevřený proces, vyžadující úplné soustředění a čerstvé oči, abych viděl běžné věci našeho každodenního života jinak, než se zdají být na první pohled,“ říká Buscató a dodává: „Město a život v něm jsou pro mě dětské hřiště a já hledám, jakou hru si na něm zahrát.“

Na snímky, které vás zaručené pobaví, se podívejte do galerie:

pos


Klíčová slova: život, fotogalerie, cestování, ulice, vtipyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.