nahoru

Kontroverzní fotoprojekt: Lidé, kteří se právě seznámili, se stávají milenci

pos21. března 2018 • 08:30
Kontroverzní fotoprojekt: Lidé, kteří se právě seznámili, se stávají milenci
foto: Squarespace.com / Marie Hyld

Marie Hyldová je 24letá fotografka původem z Dánska. Sama o sobě říká, že je unavená ze stále stejných nablýskaných příspěvků na sociálních sítích, a proto se rozhodla vytvořit „něco skutečného“. Ve svém projektu s názvem Lideconstruction předstírá vážné vztahy s lidmi, se kterými se setkala pouze pár minut předtím.

Marie Hyldová své partnery hledala na známé seznamce Tinder. Svým záměrem se nijak netajila a nepředstírala, že hledá partnera. Ve svém profilu uváděla, že shání lidi, kteří by se s ní pouze nechali nafotit jako skutečný pár. Nedělala ani žádný rozdíl mezi pohlavími.

Ziegfeld Girls: Sexy tanečnice, označované jako nejkrásnější dívky všech dob. Podívejte se

„Jednou nebo dvakrát jsem narazila a byla jsem otřesena, že účastník překročil mé limity. Ale vždy jsem na to byla připravena a nedošlo k žádné vypjaté situaci,“ říká o svém projektu fotografka. S konečným výsledkem svého experimentu je spokojena a ze snímků podle jejího názoru vyzařuje opravdová intimita milenců.

Na „skutečné snímky zamilovaných dvojic“ se podívejte do galerie:

Láska z ulice: Dokonalá proměna páru bezdomovců na dojemných fotografiích
Ku Klux Klan na kolotoči, Lennon v Indii a dalších 25 fotografií, které jste nikdy…
Neuvěříte, že tohle nejsou fotky. Izraelský malíř dokonale zachycuje ženskou krásu a …

pos

Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,540
21,730
28,580
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější