Nahé krásky s chutí! Nový ročník soutěže Akty X bude ve znamení jídla | Reflex.cz
nahoru

Nahé krásky s chutí! Nový ročník soutěže Akty X bude ve znamení jídla

Milan Tesař1. června 2017 • 16:30
Nahé krásky s chutí! Nový ročník soutěže Akty X bude ve znamení jídla
foto: panpexeso

Tradiční soutěž amatérských aktů se opět blíží a my v redakci věříme, že letošní tematické zadání naplní ambice osvědčených i nově vzniklých párů „fotograf — model“ do sytosti. Půjde totiž o kombinaci lidského těla a jídla. Takové je letošní zadání soutěže.

Úplně slyším, jak poctivý flák hovězí svíčkové pleskne o nahé bříško půvabné blondýnky a jak se budou kuchyňské linky prohýbat pod krkolomnými pózami dívek, jejichž nekonečně dlouhé nohy nejednou skončí až v digestoři nad sporákem. A je mi taky jasné, že ve vietnamských obchůdcích poblíž amatérských fotoateliérů půjde na odbyt zejména falické ovoce a zelenina, jako jsou banány, mrkve, okurky, pro náročnější snad i avokádo.

Kdo ví, možná na to půjdou naši borci ještě rafinovaněji: co takhle opravdu hustá holandská omáčka stékající po ňadrech krásky, body painting vytvořený pomocí nutelly anebo topící se ženské tělo v miliónu slunečnicových jader (možno nahradit oloupanými mandlemi) ve stylu Aj Wej-weje.

Ebenové krásky z minulého století: Podívejte se na 100 let staré akty afrických žen od…

Jenom o jedno vás prosíme: po fotoseanci po sobě vždy řádně ukliďte scénu a veškeré rekvizity uvařte a snězte. Nikdy neplýtvejte jídlem a nenechávejte zbytky. Vždyť i taková šlehačka již jednou použitá na lepých hýždích slečny může pořád ještě ozdobit narozeninový dort a rozzářit dětská očka oslavence.


Pro inspiraci se podívejte na výběr toho nejlepšího z minulých ročníků:


 

Začněte tedy vařit, servírovat, a zejména fotografovat, protože začátek nového ročníku soutěže se nezadržitelně blíží. Své soutěžní fotografie budete moci začít přihlašovat již od příštího čtvrtka, tedy 8. června. Odbornou porotou bude vybráno deset snímků, jež oceníme a otiskneme v Reflexu. Dalších pět vítězů vyberou v hlasování čtenáři a jako každý rok bude samozřejmě udělena i cena šéfredaktora.

Dobrou chuť a dobré světlo!

Jedinečné akty: Obnažené krásky oživují rozpadající se opuštěné budovy
Fotograf uměleckou formou zachytil okamžik ženského orgasmuKlíčová slova: Akty X, fotogalerie, jídlo


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,730
22,990
29,330
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější