All you can Shoot. V americké restauraci si můžete čekání na jídlo ukrátit střelbou | Reflex.cz
nahoru

All you can Shoot. V americké restauraci si můžete čekání na jídlo ukrátit střelbou

Martin Bartkovský22. ledna 2017 • 14:30
All you can Shoot. V americké restauraci si můžete čekání na jídlo ukrátit střelbou
foto: Facebook.com

S nápadem, jak ozvláštnit pobyt v restauraci, přišli v jednom arizonském baru. Kromě jídla či pití si tu také můžete objednat zbraně a před dobrým obědem si ještě trochu zastřílet. Restaurace se těší velké oblibě, na internetu sbírá pozitivní hodnocení a majitelé by v budoucnu rádi otevřeli další pobočky po celých USA.

Celá legrace má jeden háček. Zbraně nejsou opravdové. Jedná se však o přesné repliky, které měří i váží stejně jako jejich funkční předobrazy. Střílí se na pětimetrové plátno, kde na vás mohou útočit zombie, teroristé, policisté či létající prasata. V replikách je navíc instalován systém s oxidem uhličitým, který má napodobovat zpětný ráz zbraní, a zážitek tak co možná nejvíc přiblížit realitě.

Klub nese název Modern Round a pokud byste do něj chtěli vyrazit, nachází se ve městě Peoria v Arizoně. Zastřílet si můžete buď z pistole či automatické pušky a cena za hodinový pronájem se pohybuje od zhruba pěti set korun do tisícovky. Zakladatelem klubu je Mitchell Saltz, bývalý finanční ředitel společnosti Smith & Wesson, takže je zaměření klubu vcelku logické.

Evropský pokus regulovat zbraně je objektivně nesmyslný
Jiří X. Doležal 16. ledna 2017 • 13:00

Evropský pokus regulovat zbraně je objektivně nesmyslný

V Kentucky chtějí zakázat soulož s kočkami a psy, na krávy či ovce se tabu nevztahujeKlíčová slova: restaurace, zbraně, střelnice, usa, střelba


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Smrtící korektnost: New York Times končí s karikaturami. Reflex nikdy!
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Andrej Babiš vítězí. Zatím... Kdo ale stojí proti babišismu?
PREMIUM X Obrácení hříšného Polykače: Z pašeráka, který v žaludku převážel hašiš, se stal pracující vzorný otec
PREMIUM X Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice
11. června 2019 • 15:33

Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice

PREMIUM X Novináři se začali bát!
11. června 2019 • 14:17

Novináři se začali bát!

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější