
Pokud byste měli zájem, tak vězte, že podmínkou Leonarda DiCapria bylo, že úplně vše bude v souladu s přírodou a výstavba proto probíhá co nejšetrněji k přírodnímu prostředí.
Tajemství výstavby na DeCapriově ostrově bylo prolomeno před několika týdny. Domy a vily se pak objevily v nabídce a vše má být dokončeno na konci příštího roku.
Nyní tedy víme, že budovy budou postaveny s využitím místních materiálů a elektřina bude vyráběna pomocí solárních panelů. Dokonce i jídlo má být pouze místní (to se ale zřejmě myslí stát Belize) a samozřejmě bio. Recyklovatelné láhve na vodu jsou podmínkou.
Na ostrově bude celkem postaveno 36 bungalovů a 36 vil. Cena bude od 5 do 15 milionů dolarů za jeden.
Polovina ostrova má zůstat k dispozici divoké zvěři a dokonce se zde má postavit výzkumné centrum pro ekology.
Podívejte se na domy, které nechala filmová hvězda Leonardo DiCaprio na svém ostrově v Belize postavit.