Můj den s Leem: Nápaditý fotograf strávil den s hercem DiCapriem | Reflex.cz
nahoru

Můj den s Leem: Nápaditý fotograf strávil den s hercem DiCapriem

JaG22. října 2014 • 10:09
Můj den s Leem: Nápaditý fotograf strávil den s hercem DiCapriem
foto: instagram.com/mydaywithleo

I když neumíte zpívat, nikdy jste nenavštěvovali dramatický kroužek, skládání básní vám jde asi tak podobně, jako psovi pastva a na výtvarce z vás byla učitelka na nervy, nezoufejte! Dnes už se opravdu může "umělcem" stát díky sociálním sítím každý. Stačí mít jen zajímavý nápad.

Jako například jistý Joel Strong, který sám sebe nazývá "umělcem dnešního světa", tedy světa internetu a sociálních sítí. Ve svém novém projektu fotografuje Newyorčany v běžných situacích a zakrývá jejich tváře vystřihovánkou Leonarda DiCapria.

Fotogalerii nazval Můj den s Leem, a jak už to s "umělci dnešního světa" bývá, sdílel ji na sociálních sítí, kde se během několika dní stala tak populární, že se Joel rozhodl rozšířit projekt Můj den s ... i o další známé osobnosti.

A co proslaví vás?

JaG


Klíčová slova: fotogalerie, Leonardo DiCaprio


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější