nahoru

Sladký život hráče pokeru: Sexy ženy, drahý káry a zbraně

čip 27. května 2014 • 12:30
Sladký život hráče pokeru: Sexy ženy, drahý káry a zbraně
foto: Instagram/Dan Bilzerian

Každý muž sní o životě pokerového hráče a začínajícího herce Dana Bilzeriana. Ten kromě jachty, soukromého letadla, několika luxusních aut, stovek zbraní, jedné kočky a jedné přítelkyně, vlastní také neskromný harém vnadných krásek, které ho všude doprovázejí.

Pohledný čtyřiatřicátník je synem bohatého byznysmena z Wall Street Paula Bilzeriana. Nic mu tedy nebránilo v tom, aby se v životě ubíral jakýmkoli směrem. A tak se v roce 1999 přidal k Navy SEALS (Námořní, vzdušné a pozemní týmy Námořnictva Spojených států amerických), kde sice zdolal velice náročný výcvik, přípravy ale nakonec kvůli neshodám s nadřízeným nedokončil.

Dnes Dan především hraje poker, sbírá zbraně, rychlá auta a ženy. Jeho "sladký život" si ovšem rychle vybral svou daň. Už před třicátými narozeninami Bilzeriana potkaly dva infarkty a plicní embolie. Spekuluje se, že za to, kromě zhýralého životního stylu, může také užívání steroidů a růstových hormonů.

Herec

V poslední době se Dan úspěšně prosazuje v Hollywoodu jako herec/kaskadér. Čeští diváci ho mohli vidět ve filmu Pád Bílého domu, který měl svou premiéru v březnu loňského roku.

čip


Klíčová slova: fotogalerie, ženy, Dan Bilzerian, pokrDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.