nahoru

Gangy, drogy a policie po ruce, Brazílie chce před mistrovstvím ve fotbale umravnit zločince

ref2. dubna 2014 • 15:00
Gangy, drogy a policie po ruce, Brazílie chce před mistrovstvím ve fotbale umravnit zločince
foto: Sebastiano Tomada, Al-Džazíra

V mnoha brazilských městech začala před několika dny bezpečnostní akce, která má řešit vysokou kriminalitu ve favelách, což jsou chudinské čtvrtě. Jedná se o potlačení kriminality před blížícím se mistrovstvím světa ve fotbale. Web katarské televize Al-Džazíra přinesl fotoreportáž o této akci z Rio de Janeira a zapochyboval, zda se to podaří. Jen v Riu je totiž 100 favel, kde žijí statisíce lidí a místní gangy jsou dobře vyzbrojené a organizované. Podívejte se na obrázky.

ref


Klíčová slova: fotogalerie, drogy, Rio de Janeiro


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější