nahoru

DÍVKA REFLEXU: Pitomina Okamurová (41): Chci se stát chytrou liškou

ref 23. března 2014 • 08:00
Jakožto žena je mnohem méně nebezpečná. Přestala bazírovat na likvidaci parlamentní demokracie a zavádění lidových referend. O to více se věnuje svým neškodným zálibám, jako je sumo a vaření. Její letitá touha po uznání se po operaci ­pozitivně přetavila.  Stalo se z ní tulidlo.
Jakožto žena je mnohem méně nebezpečná. Přestala bazírovat na likvidaci parlamentní demokracie a zavádění lidových referend. O to více se věnuje svým neškodným zálibám, jako je sumo a vaření. Její letitá touha po uznání se po operaci ­pozitivně přetavila. Stalo se z ní tulidlo.
• foto: 
Jan Ignác Říha

Jakožto žena je mnohem méně nebezpečná. Přestala bazírovat na likvidaci parlamentní demokracie a zavádění lidových referend. O to více se věnuje svým neškodným zálibám, jako je sumo a vaření. Její letitá touha po uznání se po operaci ­pozitivně přetavila. Stalo se z ní tulidlo. Více o Pitomině se dozvíte v aktuálním tištěném Reflexu.

Jakožto žena je mnohem méně nebezpečná. Přestala bazírovat na likvidaci parlamentní demokracie a zavádění lidových referend. O to více se věnuje svým neškodným zálibám, jako je sumo a vaření. Její letitá touha po uznání se po operaci ­pozitivně přetavila.  Stalo se z ní tulidlo. Jakožto žena je mnohem méně nebezpečná. Přestala bazírovat na likvidaci parlamentní demokracie a zavádění lidových referend. O to více se věnuje svým neškodným zálibám, jako je sumo a vaření. Její letitá touha po uznání se po operaci ­pozitivně přetavila. Stalo se z ní tulidlo.Foto Jan Ignác Říha

 

 

RX 12 obálka RX 12 obálkaFoto Archív
Jaká by byla Česká republika, kdyby jí řídily ženy? Čtěte téma O čem ženy sní v tištěném Reflexu, který vyšel 20. března.

ref


Klíčová slova: reflex, okamura, pitomina