nahoru

DÍVKA REFLEXU: Mirka Kalousková (53): Chci pít jako kněžna

ref21. března 2014 • 11:00
Kdyby byla Miroslav ženou,  tak by nemohla nikdy tak vyděsit lidi, jako se to podařilo někdejšímu ministru financí. Zřejmě by tudíž nedošlo k tak hluboké ekonomické recesi, která byla důsledkem propadu domácí spotřeby. Mirka Kalousková by však zřejmě nebyla tak vtipná a pila by více na depresi než zvesela.
Kdyby byla Miroslav ženou, tak by nemohla nikdy tak vyděsit lidi, jako se to podařilo někdejšímu ministru financí. Zřejmě by tudíž nedošlo k tak hluboké ekonomické recesi, která byla důsledkem propadu domácí spotřeby. Mirka Kalousková by však zřejmě nebyla tak vtipná a pila by více na depresi než zvesela.
• foto: 
Jan Ignác Říha

Kdyby byla Miroslav ženou,  tak by nemohla nikdy tak vyděsit lidi, jako se to podařilo někdejšímu ministru financí. Zřejmě by tudíž nedošlo k tak hluboké ekonomické recesi, která byla důsledkem propadu domácí spotřeby. Mirka Kalousková by však zřejmě nebyla tak vtipná a pila by více na depresi než zvesela. Rozhovor s Mirkou Kalouskovou najdete v aktuální tištěném Reflexu.

 

Jaká by byla Česká republika, kdyby jí řídily ženy? Čtěte téma O čem ženy sní v tištěném Reflexu, který vyšel 20. března.

ref


Klíčová slova: reflex, divka reflexuDiskuse ke článku