nahoru

Hrůza, špína, šílenství i polonahé sestřičky. Takto to vypadá v ruských nemocnicích

venu 9. listopadu 2021 • 18:30

Místo, na které byste se určitě nikdy nechtěli dostat, je ruská nemocnice. Od těch našich se totiž velmi významně liší. Pokud byste hledali příjemný personál, který chce vyléčit vaše neduhy, sterilní prostředí a nebo důstojné místo k odchodu na onen svět, tak přesně to zde určitě nenajdete.

Mohl by se tady natáčet horor. V ruských nemocnicích pomoc jen tak někdo nenajde. Pokud byste čekali, že zdravotnické služby budou na stejné úrovni jako u nás, tak vězte, že víc mýlit byste se už nemohli. Špína, staré nástroje, otřesná hygiena. To je to, co nahrazuje kvalitní péči.

Nekompenzuje to ani kvalitní personál. Místo rady, jak čelit nemoci dostanete v ruských ordinacích spíš pěstí. A nebo budete muset se zlomenou nohou šplhat do patra na rentgen, protože výtah je nefunkční. Na to, jak vypadá ruský zdravotnický systém koukněte ve videu.

venu


Klíčová slova: nemocnice, horor, ruský bizárDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.