nahoru

Bizarní ruské festivaly: Kdo dohodí vyschlým kravincem nejdál i nahaté orgie

venu 28. října 2021 • 18:40

Máte rádi festivaly? Zajeďte se podívat do Ruska. Tam se totiž pořádají ty nejdivnější z nich. V jednom jde o soutěž v házení vyschlým kravincem, v druhém zase o štípání komárů a na třetím najdete hlavně holá poprsí, lehké drogy a orgie.

Nedaleko Moskvy se už od roku 2003 každoročně koná festival umění a hudby Empty Hills, na kterém se schází lidé z celého světa. Jde hlavně o milovníky a vyznavače hippies stylu. Takže lehké drogy, batika, nahota a orgie jsou samozřejmostí. Účastníci se zkrátka nestydí a naplno si několik dní užívají.

Trochu z jiného soudku je další podivný festival, který se pořádá na ruském území. Komáří festival není žádnou novinkou. Zbytek světa sice komáry nesnáší, v Rusku tomu tak ale není. Lidé se sem jezdí nejenom pobavit, ale také nechat od nich poštípat. Kdo totiž bude mít nejvíce štípanců, vyhrává.  

A do třetice všeho dobrého tu máme festival, na kterém se soutěží v hodu kravincem. Rusové zkrátka každý rok sesbírají kravské výkaly, vysuší je a poté je převezou na místo konání festivalu, kde jimi účastnící házejí jako při hodu diskem. Pokud by se vám tato kratochvíle zamlouvala a chtěli byste vidět toto sportovní klání naživo, udělejte si čas na cestu na východ začátkem července. 

venu


Klíčová slova: festival, Rusko, ruský bizárDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější komentáře