nahoru

Zbraně, sex i mrtvola na ulici. Ruský bizár očima kamer Google Street view

venu 11. října 2021 • 18:20

Určitě jste už někdy použili aplikaci Google Street view, která snímky ulic fotí pomocí speciálního auta. Toto vozidlo si po světě v klidu jezdí, fotí ulice a pro kolemjdoucí může být i nevídanou atrakcí. V Rusku ale nikdo auto od Googlu neřeší. Tam se ruský každodenní život žije dál. A proto jsou ruské snímky ulic jedny z celosvětově nejbizarnějších.

Rusko je známé svou láskou k alkoholu, což není žádnou novinkou. Když se k tomu ale přidá láska ke zbraním, polonahé ženy nebo mrtvola, je to o něco zajímavější. A díky aplikaci Google Street view lze všechny zmíněné body snadno najít přímo v ruských ulicích.

Řidiče aut, které pro aplikaci Google Street view pořizují fotky ulic, už asi jen tak něco nerozhodí. V aplikaci můžeme najít snímek, na kterém si procházející ženy rukou sahají do intimních míst, opilce válející se na zemi nebo mrtvolu přikrytou igelitem. I díky těmto snímkům se Rusko řadí k místům s nejvyšší koncentrací kvalitního bizáru.

venu


Klíčová slova: Google, Rusko, streetview, ruský bizárDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.