nahoru

Ikonické scény extrémního násilí a perverze: To nejodpornější, co jste na plátnech kin, kdy viděli

mc 3. září 2021 • 18:30

Lidé vždy byli a stále jsou fascinování nejrůznějšími bizarnostmi a výjimku netvoří ani ty nejnechutnější násilnosti a úchylárny. O tom ostatně svědčí i obliba perverzních filmů. 

Jedním takovým je třeba béčkový horor Lesní duch. Parta kamarádů na víkendu na chatě vyvolá démony z okolního lesa, kteří je začnou terorizovat. Posedlé stromy například znásilní jednu z dívek. Asi není nutno dodávat, že z kina lidé odcházeli v průběhu filmu snad v každém sále. Jiná liga je film Plivu na tvůj hrob, ve kterém prý režisér chtěl upozornit na násilí páchané na ženách. Místo toho ale ve filmu ukázal 30 minut trvající scénu znásilnění a ukázky krvavé pomsty hlavní hrdinky. Nejnovějším příspěvkem v trojici nejodpornějších filmů je Lidská stonožka. Vypráví příběh šíleného vědce, který sešije unesené studenty k sobě - ústy k zadku. A první oběť pořádně vykrmuje. Asi těžko se tomu dá uvěřit, ale v Japonsku se diváci filmu po celou dobu promítání smáli.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.