nahoru

Má milion followerů na Instagramu. Teď jí syn (19) pomáhal zakládat profil na OnlyFans. Na mámu jsem pyšný, říká

čip 8. května 2021 • 18:15
Má milion followerů na Instagramu. Teď jí syn (19) pomáhal zakládat profil na OnlyFans. Na mámu jsem pyšný, říká
foto: Instagram Lucene Duarte

Velmi netradiční a otevřený vztah mají mezi sebou modelka a influencerka Lucene Duarte a její devatenáctiletý syn Leonardo.

Ten nejenže je maminčiným velkým fanouškem, ale dokonce jí pomáhal zakládat profil na sociální síti pro dospělé OnlyFans. Ač má totiž modelka milion followerů na Instagramu, v aplikaci OnlyFans se sama nedokázala zorientovat.

Ani jednomu z nich to ale nepřijde divné. Naopak. Leonardo je na kariéru své matky náležitě pyšný. "Máme úžasný vztah matky a dítěte. Musím její rozhodnutí podporovat tak, jako ona podporuje ty mé," svěřil se syn britskému bulvárnímu serveru The Sun.

Co je OnlyFans

Služba OnlyFans je sociální síť, kde si followeři mohou předplatit obsah od tvůrců, které chtějí sledovat. Tato služba je nejoblíbenější v zábavním průmyslu pro dospělé, ale sdílí též obsah tvůrců jiných žánrů, jako například odborníků na fyzickou kondici. Peníze získávají tvůrci obsahu od svých fanoušků měsíčně nebo formou placení za zobrazení, známé jako pay-per-view. Na OnlyFans je povolena pornografie.

Lucene Duarte je zkušenou fotomodelkou a s lechtivými snímky má bohaté zkušenosti. V minulosti pózovala například pro brazilskou mutaci časopisu Playboy či australský pánský magazín For Him. Dokonce její Instagram je plný odvážných fotografií. Na britské síti OnlyFans tak bude jistě podobně úspěšná. Přesvědčte se sami.

 

 

čip


Klíčová slova: onlyfans, Lucene DuarteDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.