nahoru

Slavní jak je neznáte. 25 fotografií celebrit pořízených před tím, než je poznal celý svět

čip19. března 2021 • 18:15
Slavní jak je neznáte. 25 fotografií celebrit pořízených před tím, než je poznal celý svět
foto: boredpanda.com

Přemýšleli jste někdy o tom, jak vypadali slavní lidé dávno před tím, než je poznal celý svět? Když šli po ulici a nikdo si jich ani nevšiml? Mohli si dělat co je napadne, aniž by se museli obávat, že se o tom bude druhý den psát v bulvárních novinách?

Mnoho lidí hercům, zpěvákům, politikům nebo influencerům závidí jejich život na výsluní. Užívají si život v luxusu, každý je obdivuje, vydělávají spoustu peněz a přes to toho dostávají spoustu zadarmo. Málo kdo si ale také uvědomuje, jakou cenou jsou všechny tyto benefity spojené s popularitou vykoupené. 

Představte si, že už byste si v životě v klidu nemohli ráno dojít do oblíbené kavárny pro kávu a čerstvý chleba. Vynášení odpadků by se stalo noční můrou, nebo že by se vaše dovolená nebo výlet s dětmi automaticky proměnil v nekonečnou autogramiádu. Sluneční brýle by se staly vaším nejlepším kamarádem a při každém opouštění domova by se vám vtírala nepříjemná myšlenka na to, zda někde na obličeji nemáte červený pupínek, nebo cokoliv, čím byste na sebe zbytečně poutali pozornost.

Všechny tyto okamžiky nyní zažívají celebrity z následující fotogalerie. Podívejte se, jak ale vypadaly dávno před tím, než je poznal celý svět.

čip
Diskuse ke článku