nahoru

Tonda Blaník se definitivně vrátil. Známý lobbista opět úřaduje, díly jsou zdarma na Youtube

-bam- 26. února 2020 • 17:50
Teaser na seriál Republika Blaník
• video: 
38film

Od pondělí 24. února je zřejmé, kdo doopravdy řídí náš stát. Kdo řídí ty, kteří tvrdí, že něco řídí. Malá kancelář uprostřed Prahy se stala skutečným centrem české politiky. A její šéf, lobbista Antonín Blaník nejmocnějším mužem republiky. Legendární lobbista se vrací v seriálu Republika Blaník a nové díly najdete každý týden na Youtube.

Jak se původně mělo jmenovat hnutí Trikolora? Kam si chtěl Andrej junior vyrazit místo Krymu? A kdo byl skutečným strůjce největšího protestního shromáždění od dob sametové revoluce?

Za vším vždycky byl, je a bude Blaník. Antonín Blaník. Profesionální lobbista, který si na dlouhé řeči nepotrpí, problémy řeší rychle a bez odkladu. Proslulý humanista, který nepomáhá jen lidem na vrcholu, ale rád se postará i o ty, k nimž se osud dočasně postavil zády. YouTube kanál Republika Blaník je toho od pondělí 24. února 18:00 důkazem.

Podívejte se na první díl seriálu Republika Blaník

„Hele, vopičáci, jestli jste si mysleli, že jsem zmizel někam k moři, tak jste se spletli. Byl jsem a budu tu pro sebe i pro vás. Tahle republika si to zaslouží…,” říká lobbista Antonín Blaník. „Tonda je zpátky a my to nemůžeme ignorovat. Je povinností nás filmařů přinést svědectví o dění v politickém zákulisí naší země,” dodává režisér Marek Najbrt.

Nová videa budou publikována v týdenních intervalech na YouTube kanále a facebookové stránce Republika Blaník. Kromě toho se inženýr Blaník i nadále bude se svými čtenáři dělit o své postřehy a dojmy na oficiálním twitterovém účtu @tondablanik.

-bam-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.